Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Přírodní holistická medicína a detoxikace organismu prověřena staletími i studiemi

Tisíciletá moudrost holistické medicíny spolu s vědou a funkční medicínou podloženou studiemi tvoří základ systému, který rozvíjím a používám již mnoho let ve své praxi.

Před mnoha lety jsem začínal s východní medicínou a stravou vycházející ze západní tzv. evidence-based medicine, založené na klinických studiích. Nikdy jsem nezaložil svou praxi jen na jednom systému a postupně došel k rozhodnutí, že základní princip v mých doporučeních tvoří medicína vycházející z životního stylu ověřeného tisíce let v paleolitické době, středomořské stravě, glykemickém indexu atd. Navíc, současné studie prokazují zásadní vliv životosprávy jako stravy, spánku, relaxace a pohybu v prevenci chronického zánětu a chronických nemocí.

V současné době od roku 2014 již praktikuji na základě zkušeností z mnoha klienty  a studia svůj vlastní systém zaměřený na civlizační nemoci, založený v první řadě na funkční medicíně, zaměřený na chronické záněty jako jeden z hlavních faktorů chronických  a civilizačních nemocíchronomedicínu (biologické rytmy, podle kterých upravuji režim), stravu podloženou studiemi a výzkumem, přižemž používám mnohé vyzkoušené byliny, a důležité je mé zaměření na detoxikaci organismu spojenou s regenerací, a spolu s některými dalšími principy z jiných oborů alternativní medicíny je komplexní systém úpravy životosprávy vhodný u civilizačních nemocí a těch, co si chtějí včas uchovat své zdraví.

Úprava životosprávy souvisí s individuálním přístupem ke klientovi, vycházející ze stanovení rizika  a rozsahu zánětu, nerovnováhy na základě krevních a dalších testů, stresu, biologických rytmů a metabolického typu. Podle zdravotních obtíží stanovuji vhodný režim, stravu (vhodné a nevhodné potraviny) a jídelníček, vhodné procedury, detoxikaci, relaxační techniky a bylinnou terapii. Nově jsme s výživový poradcem sestavili několikaměsíční program Životospráva na míru.

Číst dále

Cesta do Bhútánu a severní Indie

Cesta za mystickými místy v Bhútánu a severní Indii.

Cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací mystických míst v Bhútánu a sveerní Indii.

Program

Viz zde. Detailní rozpis každého dne.

Ubytování

Viz program.

Stravování

Teplota vzduchu

Průvodce

Výlety

Zajímavé výlety

Pro koho je vhodné

Pobyt je vhodný pro mladší i starší osoby, pobyt není fyzicky náročný. Vhodné i pro děti od 10 let, které jsou zvyklé cestovat.

Detailní itinerář na každý den najdete zde.

Termín

březen 2020.

Vízum, transfer

Cena pobytu

cca 60 000,-Kč.

Cena zahrnuje:

Transport po celou dobu pobytu

průvodce + David Frej

Cena nezahrnuje:

Soukromé cestovní pojištění
víza 
Program mimo uvedeného

Informace

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Přihláška (zájezd ve spolupráci s CK).

Zájezd se připravuje. Omezený počet míst. Zájemci mohou napsat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Oznámení
Mystický Bhútán a severní Indie
Mystická cesta do Bhútánu a severní Indie - již brzy najdete termín v březnu 2020 a program.
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube