Tulsi Ginger - recept na to, jak zabránit mnoha nemocem
Předmět: Tulsi Ginger - recept na to, jak zabránit mnoha nemocem
Datum odeslání: 2010-05-11 20:32:35
Vydání: 1
Obsah:
Tulsi Ginger - recept na to, jak zabránit mnoha nemocem a chřipce.

Nezobrazuji-li se Vám informace korektne, kliknete prosim ZDE.

Dr. Frej centrum

ČLÁNEK

Tulsi Ginger - recept na to, jak zabránit mnoha nemocem a chřipce.

Tulsi Ginger čaj je směs tří druhů Tulsi a mletého zázvoru. Ochucený Tulsi Ginger čaj doplňuje chuť a vůni Tulsi čistého, kromě toho poskytuje řadu dalších příznivých účinků organismus ve zdraví i nemoci. Tulsi je jedním z nejsilnějších adaptogenů (působících protistresově), což znamená, pomáhá adaptivní procesy v těle proti mnoha stresovým situacím v každodenním životě.

U většiny lidských onemocnění stres je spouštěcím faktorem nemoci, a může zhoršit choroby způsobené fyzikálně (mráz, horko, poranění a záření atd.), chemicky (znečištěné životní prostředí s výpary olova a uhlovodíky, sulfidy a toxickými chemickými látkami v potravinách, zelenině, ovoci a obilí atd.), biologicky (infekce, plísňová, bakteriální a virové) a emocionální (ztráta někoho blízkého). Tulsi reguluje imunitu a zvyšuje tvorbu enzymů, čímž přispívá k udržení zdraví a kontrole nemocí, jako je srdeční infarkt, hypertenze, diabetes, astma, žloutenka, rakovinu, atd.

Adaptogeny jako Tulsi působí také proti únavě, stárnutí, podporují tvorbu bílkovin.

Tulsi Ginger nejen vyniká příjemnou vůní a lahodnou chutí, ale mají i mnoho dalších výhod pro lidské zdraví, např. jako antioxidant, čímž pomáhá snížit poškození buněk způsobené volnými radikály (škodlivými chemikáliemi tvořenými uvnitř organismu, které způsobují smrt buněk). Zázvor používali indiáni v každodenním životě jako koření a směsi s medem ve formě prášku nebo čerstvý džus jako domácí lék na kašel, nachlazení a na vykašlávání hlenů. Zázvor působí proti nevolnosti a zvracení nejen u mořské nemoci, ale také např. v těhotenství. účinky jsou velmi užitečné Proto Tulsi Ginger je velmi vhodná bylinná směs před a při cestování autobusem, v horách, námořní plavbě a letecké dopravě. Vypijte Tulsi Ginger 1-2 hodiny před začátkem cesty. Proti nadýmání a na trávení působí Tulsi a zázvor společně. Kromě toho bylo zjištěno, že Tulsi i zázvor je velmi účinný u hypercholesterolémie (zvýšené hladiny cholesterolu v krvi). Základní funkcí zázvoru je potlačení tvorby plaků, kde se tvoří špatný cholesterol.

Tulsi Ginger je kombinace nejen velmi chutná, ale také odstraní zápach z úst. Tulsi Ginger je kombinace ideální pro prevenci a léčbu mnoha lidských nemocí a zachování zdravého životního stylu. Dva až tři šálky tohoto čaje lze popíjet denně.

Organické Tulsi čaje zakoupíte na www.eccevita.cz

Nahoru

Odborný pohled

Rozdíly mezi běžným čajem a Tulsi čajiNahoru

Akce

Bowelcare za 129,- Kč

Mimořádná sleva do konce května, původní cena 219,- Kč.

Bowelcare je přírodní bylinný přípravek snižující překyselení, normalizující zažívání, střevní činnost a vylučování. Užívání pomáhá při překyselení, reguluje trávení, zažívaní a pravidelnou stolici.

Složení: Bel (Aegle marmelos), Chandrašur (Lepidium sativum), Psyllium-Isabgol (Plantago ovata), kapsle- -rostlinná celulóza

Dávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.

Obsah: 60 vegetariánských kapslí

Bowelcare zakoupíte na www.eccevita.cz

Nahoru

Semináře, přednášky, konzultace

Védská astrologie a horoskopy 29.-30.5.2010

(Prashanti de Jager, védský astrolog, USA)

Proč védská a nikoli jen západní astrologie. Využití zvěrokruhu. Vlastnosti planet. Jak najít optimální čas pro splnění přání. Metody jak najít příčiny minulých, současných a budoucích událostí a pochopení toho, co se stalo. Jak vidět to co není vidět. Proč je védský horoskop nejdůležitější ze 64 poznání. Jak poznat hlouběji osobnost a lidi a tím pozitivně ovlivnit sebe a své okolí. Jak rozpoznat situace (osobní, zdravotní, okolí) dříve než se projeví. Rozvoj vlastní osobnosti. Kombinace astrologie s jinými naukami.

Praktický výcvik v sestavování horoskopů a rozvoj schopností přímo na semináři.

Program:
sobota: 9-12 14-17 18:30-21
neděle: 9-12 14-17
Program je kompletně tlumočen do češtiny.

Za výhodnou cenu pro účastníky lze zakoupit profesionální DVD záznam z tohoho semináře.

Seminář pořádá ADVANA - mezinárodní centrum vzdělávání v oblasti ájurvédy, výživy a laterna alternativní medicíny Komplexní výukový systém sestavený předními odborníky pod vedením MUDr. Davida Freje.

Více na dr.frej.cz/vedska-astrologie-a-horoskopy

Nahoru

Novinka

Čavanpraš

Ájurvédský bylinný přípravek podle starodávné receptury. Posiluje obranyschopnost, nervový systém, organizmus a vyživuje tkáně a orgány. Bohatý zdroj vitamínů a minerálů, přírodní antioxidant. Obsahuje mnoho himálajských bylin, koření, ghí a palmový cukr.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky jednou až dvakrát denně s teplou vodou nejlépe ráno (případně večer) nalačno.

Obsah:500 gramů

Čavanpraš zakoupíte na www.eccevita.cz

Nahoru

Obsah

Citát

Jsem již starý muž, a vím o mnoha zdravotních potížích, ale většina z nich se nikdy neobjevila... Mark Twain

Recepty na jaro

Bylinný čaj

1/4 čajové lžičky sušeného zázvoru
1 čajová lžička mletého zázvoru
1/2 čajové lžičky až 1 čajová lžička mletého hřebíčku
1/2 čajové lžičky černého pepře
1/2 čajové lžičky mletého kardamomu
1/4 čajové lžičky mletého muškátového oříšku
1/4 čajové lžičky skořice

Smíchejte koření a při přípravě čaje použijte jednu špetku na jeden šálek vody.

Ecce Vita - Dr.Frej, Holandská 10, 101 00 Praha 10-Vršovice
Tel.: 272765131, mobil: 603221522, 603727600, fax: 272760985
e-mail: info@dr.frej.cz, internet: dr.frej.cz
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube