Konzultace v Ústí nad Labem

Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi (prevence) nebo jak nastavit režim u chronických onemocnění.
Dotazníky. Pohovor s klientem probíhá většinou na úvodu sezení na základě vyplnění několika dotazníků, které používáme v zjišťování zdravotního stavu. Dotazníky pro pohovor najdete zde.
Zhodnocení zánětu v těle. Věnuji se v první řadě funkční medicíně, která odhaluje záněty v těle, a často poruchy imunity a trávení, včetně nedostatku důležitých minerálů, vitaminů a antioxidantů. Hodnocení probíhá na základě dotazníku, vyšetření, krevních testů, které máte s sebou nebo které se provedou, pokud jsou nutné. Blíže též v mé knize Zánět-skrytý zabiják.
Krevní testy. U některých klientů se provádí krevní testy, které doplňují celkové vyšetření. Hodnotí se též testy, které si klient přinese s sebou.
Pulzová diagnostika. Pulzovou diagnostikou lze zjistit klíčové informace o pacientově stavu. Pulzová diagnostika je důležitým diagnostickým nástrojem, který používáme. Pulz se odečítá na levé i pravé ruce a na sedmi úrovních. U klienta zjišťujeme vrozenou a současnou konstituci, mentální stav, stav jednotlivých orgánů a tkání, životní energie, stav trávení a imunity. Každá porucha se projeví změnami v pulzu - v intenzitě i charakteristice pulzu. Pulzem lze určit zdravotní stav (i například pokud v době vyšetření ještě nemáte zdravotní obtíže, ale například jste „jen" unavení) a zejména funkční poruchu, což je cílem pulzové diagnostiky.
O pulzové diagnostice více zde
Vyšetření jazyka, zraku a obličeje. Při konzultaci se sleduje tvar, barva, povlak a vzhled jazyka, který odráží zdravotní stav. Též tvář a rýhy či linie na obličeji, stejně tak i zrak prozrazuje možné zdravotní potíže. 
Měření tlaku a váhy. Při konzultaci analyzujeme též metabolismus, váhu, množství tuků a svalů, stejně tak momentální hodnotu krevního tlaku.

Doporučení. Doporučení na podkladě výše uvedených vyšetření vedou ke stanovení invididuálního léčebného plánu, které zahrnuje jídelníček, přehled potravin vhodných i nevhodných, životosprávu, doporučení k detoxikaci, bylinnou léčbu apod.

Kde?

Revoluční ul.551/6
Ústí nad Labem 400 01
tel.607 268 737
e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kdy?

Nejsou stanoveny žádné termíny.

Doporučení

Ke konzultaci si prosím přineste vyplněné dotazníky. Také si vezměte všechna lékařská vyšetření, pokud je máte u sebe.