Relaxační kurz s kundalini jógou

Týdenní relaxační kurz s kundalini jógou s Drahomírou a Davidem Frejovými v roce 2018.

Proč tento pobyt s jógou: Není asi překvapením, že při současném počtu akreditovaných civičitelů a kurzů jógy, fitness center a trenérů neprobíhá výuka často správně, lidé zatěžují nevhodné svalové skupiny, při cvicích zapojují nesprávné svaly, mnozí lidé mají špatné držení těla...Řada cviků v józe, a při posilování se neprovádí vhodně a zdravě, což bohužel vidíme i na fotografiích předváděných cviků v knihách a na internetu. Těmito omyly a mýty ve cvičení a instruktáží, jak správně provádět rozvičování, protahování, cviky a relaxaci po cvičení se budeme věnovat v našem týdenním kurzu jógy.

Program:

(časy a program upřesníme po dohodě sa účastníky podle dohody)

- ranní dechové  a protahovací cvičení

- dvouhodinové cvičení inspirované kundalini jógou

- přednášky o stravě, životosprávě, meditacích, prevenci, dlouhověkosti

- denní režim

- podvečerní meditace

- kreslení mandal

- výuka domácí masáže

Lektoři: certifikovaná instruktorka jógy Drahomíra Frejová, David Frej.

Strava a nápoje - každý účastník objednává samostatně s ubytováním: doporučujeme objednat plnou penzi (snídaně, oběd, večeře), v ceně během dne voda s citronem, ranní káva. Další nápoje individuálně lze objednat, není v ceně.

Procedury na přání (není v ceně): individuálně si lze objednat za ceny zahrnující slevu v časech uvedených v programu: olejovou masáž, konzultaci s D.Frejem (za výhodnou cenu 900,-Kč), vířivku nebo orientální saunu.

Termín: 11.–17. 6. 2018. Začíná se 11. 6. 2018 večeří v 18,30 hod. a končí obědem 17. 6. 2018.

Místo konání: Penzion Bílý Hořec, Lánov u Vrchlabí

Cena kurzu: 2950,- Kč/osoba (bez stravy a ubytování). Cena zahrnuje kurz, výuku, materiály k výuce, dárek k výuce. Protože nejsme CK, nesmíme nabízet balíčky. Cestu, ubytování a stravu si proto každý zajišťuje sám nejlépe s ubytovacím zařízením, kde se kurs koná - dohodnout lze plnou penzi, ubytování-cena je cca 3000,-Kč. Kontakt na místo konání, penzion Bílý Hořec v Lánově: tel.604960838, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Ubytování a strava (doporučujeme si zajistit v místě konání kurzu): penzion Bílý Hořec

Informace: e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Program: najdete zde

Přihláška: najdete zde

Důležité informace k přihlášce: najdete zde.

Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube