Pobyt v Nepálu

Cesta do Nepálu s regenerací, lehkou detoxikací a snadným trekem do Himalájí.

Proč pobyt a trek v Nepálu

Znečištěný vzduch, nekvalitní chemická strava a stres zhoršují očistu a regeneraci organismu. Naopak vyvážená přírodní strava, protistresové techniky, ájurvédské masáže a procedury postupně očistí organizmus a odstraní blokády nahromaděné ve fyzickém a zároveň i v emocionálním těle. Odstraňováním nečistot (toxinů), které narušují přirozené fungování fyziologických funkcí, omlazujeme organizmus. Tyto nahromaděné odpadní látky odstraňujeme vhodnou stravou, ájurvédskými masážemi, pohybem (aerobním - lehký trek, protahovacé cviky), dýchacími cvičeními . Bylinné čaje, přípravky, masážní oleje se vyrábějí přímo na místě.  Trek do hor můžeme nazvat kyslíkovou terapií, protože prostředí a ovzduší, ve kterém se budete nacházet, je jedno z nejčistších na světě, výjimka je pouze Katmandu. Stravování je zabezpečené z místních eko farem bez chemikálií.

Co můžeme očekávat od programu?

Odstranění se produkty nedokonalého vstřebávání složek potravy a tím snížení působení toxínů na harmonické fungování organizmu, který se nedostatkem živin a jejich vstřebávaním vychýlí z rovnováhy. Odstraní se zahlenění organizmu, zlepší kvalita vlasů, sluchu, zraku. zlepší se metabolismus a obnoví pocit energie, zmizí únava. Zlepší se kvalita lymfy, krve, jater a ledvin i celé hormonální soustavy.

Čistý horský vzduch v jedné z posledních nejčistčích oblastí světa nabízí regeneraci celého těla.

Program v Nepálu

Viz zde

Ubytování

Ubytování v Nagarkote-pobyt: některý z hotelů, je možnost si vybrat hotel po prohlídce 3-4 hotelů s naším delegátem. Cena platí pro *** hotel, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením.

Během cesty od 5.dne pak ubytování v turistických hotelích.

Některý z hotelů, je možnost si vybrat hotel po prohlídce 3-4 hotelů s naším delegátem.

1. Dražší pokoje jsou klimatizované, sociální zařízení (toaleta a koupelna) splňují vysoké hygienické požadavky a normy. Některé pokoje mají vlastní krb a terasu.

2. Levnější pokoje (sleva) mají sociální zařízení na chodbě, tři toalety a jedna sprcha pro 4 pokoje. K dispozici tři terasy, dvě terasy jen pro účastníky pobytu.

Názvy některých hotelů: Nagarkot Farmhaus, Unkai rezort, Kauntri villa Nagarkot.

Všechny pokoje jsou elegantně zařízené pokoje, velmi pohodlné, světlé a čisté pro maximální pohodlí, vybaveny skříněmi, nábytkem, odkládacími prostory apod.

Procedury

Klientům se v rámci prevence, léčby, detoxikace, omlazení se nabízejí ájurvédské masáže a procedury v kombinaci s jógou, meditacemi a terapiemi pro fyzické a mentální zdraví.

Procedury a masáže provádějí kvalifikovaní a zkušení maséři.

Detoxikace a omlazení se provádí podle individuálního zdravotního stavu a konstitučního typu na zíkladě diangostiky dr.Frejem a příp. nepálským lékařem.

Stravování

Nagarkot: V příjemné, útulné a čisté restauraci v Nagarkotě se nabízí kvalitní strava. Jídlo se podává na terase s výhledem na hory. Kvalita a složení jídelníčku splňuje všechy podmínky pro harmonickou kuchyni používanou na detoxikačních pobytech. Nejvyšší bio kvalita ovoce a zeleniny z lokálních eko farem, bez použití pesticidů a jiných chemických postřiků.

Během cesty do Himalájí strava v místních restauracích, jídelnách a hotelích na doporučení.

Joga, přednášky

Slovenský terapeut (delegát) žijící v Nepálu bude ráno cvičit. Řízená meditace a přednášky během pobytu s dr. Frejem.

Teplota vzduchu

Teplota vzduchu v září se pohybuje kolem 25 C. Příjemný vánek z řeky osvěžuje pobyt v centru. Září až leden se považují za nejvhodnější období k návštěvě Nepálu a detoxikaci.

Průvodce

Slovenský průvodce, žije v Nepálu,  a dr. David Frej je přítomen po celou dobu pobytu a těm, co neovládají dobře angličtinu, přeloží konzultace, připravuje též program, má s klienty denně posezení (příp. přednášku) a vyřizuje požadavky.

Výlety

Zajímavé výlety po okolí či Nepálu po dohodě s delegátem na místě.

Pro koho je vhodné

Pobyt je vhodný pro mladší i starší osoby, pobyt ani trek není fyzicky náročný. Nevhodné pro děti.

Termín

22.2.-8.3.2018

Vízum, transfer

K vízu (vystavuje se až na letišti v Nepálu) je potřebné 2 x foto a 35 USD na 30 dní pobytu. Transfer z letiště Kathmandu (Jeep / mini van) asi 40 min. do nadmořské výšky 2500 metrů do malé vesnice Nagarkot s jedinečným výhledem na Ganejs Himalájský masív.

Letenky na požádání individuálně zajistíme.

Cena pobytu (Pobyt si každý hradí sám, neorganizujeme zájezd jako CK nebo CA. Pobyt je zcela individuální, doporučíme a můžeme pomoci zajistit letenky, ubytování a stravu jak popsáno.)

30000,-Kč za pobyt pokud zvolíte Ubytování dle informací výše.

Cena platí do počtu 6 osob.

V ceně: všechny procedury, ubytování, strava, transfery, slovenský organizátor a průvodce. Nezahrnuje letenku, víza a pojištění.

Jednolůžkový pokoj: příplatek 4000,-Kč

Informace

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihláška

Najdete brzy zde

Detoxikace v Nepálu
Dr.Frej na Facebooku
Novinky e-mailem
Informace o novinkách,
články o zdraví, recepty

Novinky, zdraví (archív)
Byliny a poradna (archív)Banner
Banner
Banner