Sympósium na téma civilizační nemoci

Toxiny, cholesterol a civilizační nemoci s hosty v pražském hotelu Pyramida

 

Délka života dnes narozených dětí bude poprvé v historii lidstva nižší než délka života jejich rodičů, za předpokladu, že bude nadále přetrvávat u lidí špatná strava, nedostatek pohybu, nadměrný stres a současný přístup v konvenční medicíně bez prevence se zaměřením pouze na předepisování léků.

 

Mnohé studie a výzkum prokázaly vliv stravy a životosprávy na riziko hlavních civilizačních nemocí. Závěr většiny těchto studií zní tak, že snížením či odstraněním jen několika ovlivnitelných rizikových faktorů ve stravě a životosprávě lze snížit až o 80% riziko nemocí srdce, mrtvice, cukrovky, demence, rakoviny a dalších civilizačních nemocí. Tyto nemoci tak nejsou nevyhnutelnými důsledky moderní společnosti.

Naše sympozium se zaměří na seznámení s těmito ovlivnitelnými rizikovými faktory, které poškozují naše zdraví, uvedeme na pravou míru mýtus škodlivého cholesterolu, a seznámíme účastníky s toxickými látkami, které se vyskytují v potravinách, vodě a našem prostředí.

Nemocem lze zabránit především nikoli léky, které potlačují pouze příznaky a snižují imunitu, ale změnami v životosprávě, detoxikací se snížením účinků toxinů na náš organismus a přirozeným posílením imunity.

Datum konání: 16.11.2017 od 16:30h

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

Leták na sympózium: sympozium-16-11-2017.pdf 

Program:
16.30 MUDr. David Frej  - Civilizační nemoci - jaká je jejich  příčina

17.15 doc. mgr. Tomáš Kašparovský, PhD.: Toxiny a školdivé látky v rostlinách a potravinách

18.00 prof. MUDr. Stanislav Oravec, CSc.: Cholesterol - mýtus zlého a hodného cholesterolu

18.00-18.20 přestávka

18.30 - 19.30 Diskuze

Pro účastníky je připraveno občerstvení a dárek.

Dr.Frej na Facebooku
Novinky e-mailem
Informace o novinkách,
články o zdraví, recepty

Novinky, zdraví (archív)
Byliny a poradna (archív)Banner
Banner
Banner