Vzorová kalkulace: Alena a její problémy s nadváhou, spánkem, vyrážkami a častým střídáním nálad

Alena (48 let), měla již letité problémy se zácpou, za mnohaleté střídání různých diet jí množství tuku v těle dosáhlo 40 %.  Celý den se cítila velmi unavená, měla špatný spánek, objevily se různé vyrážky na těle a v neposlední řadě měla velké výkyvy nálad. Alena si uvědomovala, že se celé roky věnovala hlavně práci, rodině, dětem, ale sebe dávala do pozadí. A dále to již takto nechce. Protože se jí díky tomu, jak se cítí fyzicky i psychicky, velmi zhoršila kvalita života.

Při prvním telefonickém kontaktu nám Alena sdělila, že se těší na změny. Že si uvědomuje, že poslední roky dělala mnoho věcí na úkor sebe, ale již je připravena na postupné změny, jak v oblasti pohybu, stravy, práce na svých emocích apod. Jen k tomu potřebuje podporu, průvodce a věci se musí měnit postupně, aby z toho neměla moc velký stres. To by nikam nevedlo.

Pro paní Alenu jsme připravili program na míru dle jejích požadavků. Alena chtěla na začátku velkou podporu a moci s námi být co nejvíce v kontaktu a vyhovoval jí kontakt přes telefon nebo skype. Proto si zvolila konzultace 1 x 3 dny na 10 min pro první měsíc. Další měsíc chtěla již vyzkoušet konzultace 1 x týdně a následující měsíce 1 x 14 dní. Alena říkala, že ví, že se její nadváha a další problémy se nedají vyřešit za 2 měsíce, proto si zvolila program na 6 měsíců a pak se domluvíme dále.

Komplexní program „Životospráva na míru - MUDr. David Frej a Ing. Martin Škába" na 6 měsíců pro paní Alenu (dle jejích požadavků obsahoval: vypracování komplexní programu dle úvodního vyšetření MUDr. Frejem, konzultace (skype/telefon) /celkem 6 hod/) byl spočítána = na 12 700 Kč pro 1 osobu na 6 měsíců.

Mám zájem o informace o výživovém programu:

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
e-mail *

Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube
Banner