Vzorová kalkulace: Jana na mateřské dovolené a 2 letý Honzík

Paní Jana (28 let) nás oslovila, že by chtěla řešit výživu sebe a svého syna Honzíka (2 roky). Dva roky po porodu se cítila dosti málo energicky, kilogramy nabrané v těhotenství nešly dolu, pleť se jí zhoršila a její dvou letý syn začal více nabírat na hmotnosti než by bylo normální.  To byla hlavní motivace, proč nás Jana oslovila a chtěla udělat kalkulaci na program Životospráva na míru.

Jana nechtěla jednorázovou konzultaci, protože věděla, že samotná konzultace nic nevyřeší. Jana chtěla spolupráci na delší dobu, aby jí někdo provedl změnou svých stravovacích návyků a mohla si je postupně ukotvit do života, chtěla pochopit principy a pomoci s orientací v etiketách potravin při každodenním nakupování pro sebe a své dítě.  Janě, protože není z Prahy, vyhovoval fakt, že pouze úvodní vyšetření muselo být osobní (Praha, Mělník, Bratislava). Následné konzultace mohou být jen po telefonu nebo skypu.

Také jí vyhovovalo to, že si mohla zvolit konzultace pozdě večer (tedy po 20 hod), protože musela uspávat syna a chtěla výživu řešit až po daných povinnostech. Jana si objednala výživový program (úvodní vyšetření MUDr. Frejem a výsledné podklady pro zpracování vzorových skladeb talíře, individuálně nastavených jídelníčků, nutriční timing, doporučené bylinky, doporučení kvalitní výrobci potravin, vhodný druh pohybu, spánková hygiena,..) pro sebe a také svého syna. Jana si zvolila konzultace 1 x týdně v délce do 30 min pro první měsíc a pro následné 2 měsíce již konzultaci 1 x 14 dní na v délce do 30 min. Dále chtěla jednu osobní návštěvu supermarketu s výukou etiket potravin.  Paní Jana si objednala program na 3 měsíce, protože jí to na začátek připadalo dostačující a díky své motivaci věřila, že mnoho věcí pochopí a zavede do života za tuto dobu. Věděla, že se může poté domluvit na prodloužení spolupráce.

Komplexní program „Životospráva na míru - MUDr. David Frej a Ing. Martin Škába" na 3 měsíce pro paní Janu a jejího Honzíka (dle jejích požadavků obsahoval: vypracování komplexní programu pro sebe a svého 2 letého Honzíka dle úvodního vyšetření MUDr. Frejem, konzultace (skype/telefon) s večerním příplatkem /celkem 9x = 4,5 hod/, návštěva supermarketu a výuka etiket potravin) byl spočítána = 14 700 Kč pro 2 osoby na 3 měsíce.

Mám zájem o informace o výživovém programu:

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
e-mail *

Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube
Banner