Očkování a snížení populace

V nedávné prezentaci na konferenci TED, miliardář Bill Gates, který věnoval stovky milionů dolarů do výzkumu nových očkovacích látek, mluvil o problematice emisí CO2 a jeho vlivu na klimatické změny.

Jeho vzorec pro sledování emisí CO2 vypadá takto: CO2 = P x S x E x C.

P = Lidé
S = služby na osobu
E = energie za provozu
C = CO2 na jednotku energie

Pak dodává, že aby se dostalo CO2 na nulu, "pravděpodobně jedno z těchto čísel se bude muset dostat dost blízko k nule." Bill Gates popisuje, že první číslo - P (lidé) - může být sníženo.

Toto prohlášení Billa Gatese nebylo uskutečněno omylem, ale zdá se, že úmyslně, pro účel veřejné prezentace. Co to znamená, když Bill Gates říká, že "....pokud se nám povede odvést skvělou práci na nových očkovacích látkách, mohli bychom snížit světovou populaci o 10 nebo 15 procent?"

Je zřejmé, že toto prohlášení znamená, že vakcíny mohou posloužit pro redukci populace.Vzhledem k tomu, že vakcíny nejsou z vědeckého hlediska prokázané, kladou si někteří otázku: Z jakého důvodu jsou vakcíny tak propagované? Bill Gates ná možná tuto odpověď poskytuje: „Jedním z hlavních cílů je snížit světovou populaci, abychom snížili emise CO2.

Jak lze vakcíny použít ke snížení světové populace?

Pokud vakcíny mají snížit světovou populaci, musely by být akceptovány většinou populace. Jinak by redukce populace nebyla velmi účinná. Pokud vakcíny mají být použity pro redukci populace, existují jen tři způsoby jak toho dosáhnout:

# 1) Mohou zabíjet lidi pomalu způsobem, který je nepozorovatelný, například během 10 - 30 roků urychlením degenerativních onemocnění.

# 2) Mohou snížit plodnost, a proto výrazně snížit porodnost na celém světě, a tím snížit světovou populaci po několik následných generací. Tato "měkká" metoda se může zdát více přijatelná pro vědce, kteří si přejí pokles světové populace, a nechtějí zdravotně poškozovat lidi. Je již prokázáno, že vakcíny mohou podporovat potraty. (http://www.naturalnews.com/027512_vaccines_miscarriage.html).

# 3) Mohou zvýšit úmrtnost na budoucí pandemie. Teoreticky by rozšířené očkování vedlo k záměrnému uvolnění vysoce virulentní chřipky s vysokou úmrtností. Tato "biologická zbraň" by mohla zabít miliony lidí, jejichž imunitní systémy by byly oslabeny předchozím očkováním.

To je známý vedlejší účinek některých vakcín. Viz článek očkování proti chřipce a články o očkování v rubrice Zdraví.

Možná ne náhodou, Gates naléval stovky milionů dolarů do očkovacích programů. Jeden takový program zkoumá vývoj vakcín, které by se mohly použít bez injekcí. Co je zajímavé, jeho nadace také investovala miliony do sterilizačních technologií. Snížením porodnosti (prostřednictvím technologií sterilizace) a průnik vakcíny do celé světové populace (pomocí nano-vakcín), by jeho zmíněný cíl snížit světovou populaci o 10 až 15 procent mohl dosáhnout během několika málo let.

Kdy budeme mít skutečně nezávislé hodnocení očkovacích látek?
Pokud chceme vážně prozkoumat bezpečnost vakcín, budeme potřebovat nezávislé přezkoumání důkazů. To je ale něco, co výrobci očkovacích látek odmítli zatím udělat.

Zdroj: naturalnews.com

Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube