Očkování proti chřipce, 2.část

Historie chřipky odhaluje některé velké mezery v současné teorii o očkování a v podstatě dokazuje, že nefunguje...

 

Očkování proti chřipce nefunguje jako hlavní faktor

Několik fakt- v roce 2004, kdy výroba vakcín byla nízká, a byl nedostatek vakcín, kleslo o 40 procent očkování. A přesto úmrtnost se během chřipkové sezóny nezvýšila. Pokud by vakcíny skutečně fungovaly, pak rok, kdy očkování kleslo o 40%, by logicky mělo za následek statisticky významné zvýšení úmrtnosti. Ale to se nestalo. Proč? Vzhledem k tomu, chřipkové vakcíny nefungují na prvním místě.

 

- v historii chřipkových vakcín byly dva roky 1968 a 1997, kdy vytvořená vakcína proti chřipce neodpovídala cirkulujícím virům. V obou těchto letech tak ve skutečnosti nebyl očkován nikdo! Pokud samotná vakcína je účinná při snižování úmrtnosti, pak bychom měli opět vidět obrovský nárůst v úmrtnosti během těchto dvou let, ne? Jestli vakcína snižuje úmrtnost o 50%, jak tvrdí výrobci vakcín, pak tyto dva roky, ve kterých vakcína zcela minula v účinnosti druh viru, měly nastat obrovské výkyvy v úmrtí. Ale co se opravdu stalo ... nic. Procento úmrtnosti se nezvýšilo.

- pokud vakcíny opravdu zachraňují lidské životy, pak tím, jak se více lidí nechá očkovat, by se měla snižovat úmrtnost. V roce 1989 jen 15 procent osob starších 65 let bylo očkováno proti chřipce. Ale dnes je to přes 65 procent. A přesto, kupodivu, úmrtnost mezi seniory se během chřipkové sezóny nesnížila. Ve skutečnosti se zvýšila!

- pokud firmy a lékaři jsou dotazováni na vysvětlení ohledně 50 procentního snížení úmrtnosti, reakce jsou hysterické. Zastánci očkování nejsou ochotni zvážit možnost, že chřipkové vakcíny prostě nefungují.

Vědci, kteří zkoumají vakcinační mytologii jsou osočováni. Tom Jefferson z Cochrane Collaboration je epidemiolog, který zpochybňuje účinnost očkování proti chřipce. Reakce proti němu byly hysterické. Jefferson je jedním z největších odborníků na vakcíny proti chřipce. Vede tým výzkumníků, kteří zkoumá stovky studií. „Naprostá většina studií byla špatně provedena, a to říkám velmi mírně," říká Jefferson.

Chřipkové vakcíny účinkují jen u lidí, kteří je nepotřebují

Očkovací látky údajně fungují aplikací oslabeného virového kmene do organismu, který způsobuje, že imunitní systém reaguje tvorbou protilátek. Nicméně, jak Jefferson zdůrazňuje, pouze zdraví lidé produkují očekávanou protilátkovou odpověď na vakcínu. A přesto jsou to právě nezdraví lidé - ti, co mají oslabený imunitní systém, kteří jsou nejvíce ohroženi chřipkou. Ale vakcíny u nich nefungují! Jinými slovy: chřipkové vakcíny účinkují jen u lidí, kteří je nepotřebují.

Jefferson vyzval výrobce k randomizovaným, placebem kontrolovaným studiím. Firmy namítají, že tyto studie jsou "neetické". Ve skutečnosti vědí, že randomizované, dvojitě slepé, placebem kontrolované studie by odhalily kompletní selhání očkovacích látek proti chřipce, Nezdá se zajímavé, že ti, co obhajují léky a očkování a tvrdí, že mají "vědu" na své straně, nechtějí své vakcíny poskytnout skutečné vědě? Žádné placebem kontrolované studie nebyly provedeny na očkovacích látkách proti chřipce, protože průmysl říká, že by bylo "neetické." Jak tito lidé mohou prohlašovat, že jejich vakcíny vůbec fungují? Jen na statistikách, které jsou prokazatelně falešné.

Proč protivirové léky nefungují

Neprokázané účinky se týkají i protivirových preparátů Tamiflu a Relenza. Obavy rostou ze vzniku rezistentních kmenů prasečí chřipky. "Chřipka se může stát rezistentní vůči Tamiflu v průběhu několika dnů ..." říká jeden odborník. Též o nežádoucích účiních Tamiflu je vhodné se zmínit: jedno z pěti dětí má psychické nežádoucí účinky, včetně halucinací a sebevražedného chování. Tamiflu je již spojena s 50 úmrtími dětí v Japonsku. Důkazy na podporu Tamiflu je založený na kohortové studii, stejně jako u očkovacích látek. Dokonce i příznivci Tamiflu přiznávají, že nikdy nebylo prokázáno, že tyto léky pomáhají. Ani vakcíny ani anti-virové léky mají žádné spolehlivé důkazy o tom, že účinkují proti chřipce.

Rekapitulace o očkování proti chřipce

Ze zkoumání stávajících studií, které se snaží podporovat očkovací látky vyplývá, že chřipkové vakcíny prostě nefungují. A když vakcíny nejsou k dispozici, nezvyšuje se úmrtnost, což naznačuje poměrně přesvědčivě, že tyto vakcíny nabízejí žádné snížení úmrtnosti.Chřipkové vakcíny pouze stimulují tvorbu protilátek u lidí, kteří nepotřebují vakcínu. Naopak nedokážou produkovat protilátky u lidí, kteří jsou nejvíce zranitelní chřipkou. Vakcíny tak fungují pouze u lidí, kteří je nepotřebují.

Očkování proti chřipce je provozováno jako kult, dogmaticky. Každý, kdo žádá jasné odpovědi na vědecké otázky je okamžitě označen za kacíře. Nikdo nemá právo zpochybňovat status quo.

Autoři uvádějí, že vakcína proti chřipce je čisté šarlatánství. Zastánci účinků vakcíny proti chřipce tvrdí, že vycházejí z vědeckého myšlení, přesto prokazují: budou věřit téměř čemukoliv, pokud je to zveřejněno v lékařském časopise, i když je to úplné šarlatánství.

Proč se nechávají lidé očkovat? Chytrá propaganda je velmi účinná. Je to rituál, který může nebo nemusí fungovat. Co se může horšího stát než že nebude fungovat? (Jak si mnozí myslí ...)
Osobně si vezmu spíše přírodní vitaminy a udržuji si zdravý, fungující imunitní systém. Ale pro ty, kteří s oblibou sází, mají rádi ruletu nebo chtějí vsadit své zdraví na lékařské pověry, je očkování proti chřipce snadno dostupné.

Zdroje: The Atlantic, Shannon Brownlee: http://www.theatlantic.com/doc/200911/brownlee-h1n1; Flu vaccines revealed as the greatest quackery ever pushed in the history of medicine,
http://www.naturalnews.com/027239_vaccine_flu_vaccines.html#ixzz2ImPhkm5i