ADVANA - mezinárodní centrum vzdělávání v alternativní medicíně

ADVANA - centrum vzdělávání vzdělávání v přírodní medicíně poskytne hlubší vzdělání v oborech alternativní medicíny, propojuje teorii a praxi; učí pochopení souvislostí a praktické použití v životě v prevenci a řešení zdravotních obtíží.

Co je ADVANA - mezinárodní centrum vzdelávání

Našim cílem je nabídnout zájemcům systematicky čerpat informace z této oblasti od předních odborníků.

Účastníci se dozvědí nové a podrobné informace od našich i zahraničních významných  lektorů v oblasti přírodní medicíny s mnohaletými praktickými zkušenostmi.

Naše mezinárodní vzdělávací centrum ADVANA staví na osobnostech strukturu přednášek a kurzů, její systém je koncepční a systematický (viz www.advana.cz). Díky bohatému programu vzdělávacího centra se můžete setkat s odborníky na výživu, přírodní medicínu z Indie, USA, Rakouska, Německa, a samozřejmě i z Čech a Slovenska.

Druhy studia a seminářů

- jednotlivé semináře na jaře 2017

- dálkové studium s pomocí profesionálních kompletů DVD záznamů seminářů a se zkušebními testy. K dispozici je 2.ročník dálkového studia.

Prezentace a výukový materiál

Účastníci celoročního studia najdou materiály a prezentace v sekci pro účastníky po přihlášení a zadání hesla, které dostávají osobně nebo mailem.

Certifikát

Absolventi vybraných seminářů dostanou certifikát a absolventi celého studia certifikát ročního studia i z jednotlivých vybraných seminářů.