Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Přírodní holistická medicína a detoxikace organismu prověřena staletími i studiemi

Tisíciletá moudrost holistické medicíny spolu s vědou a funkční medicínou podloženou studiemi tvoří základ systému, který rozvíjím a používám již mnoho let ve své praxi.

Před mnoha lety jsem začínal s východní medicínou a stravou vycházející ze západní tzv. evidence-based medicine, založené na klinických studiích. Nikdy jsem nezaložil svou praxi jen na jednom systému a postupně došel k rozhodnutí, že základní princip v mých doporučeních tvoří medicína vycházející z životního stylu ověřeného tisíce let v paleolitické době, středomořské stravě, glykemickém indexu atd. Navíc, současné studie prokazují zásadní vliv životosprávy jako stravy, spánku, relaxace a pohybu v prevenci chronického zánětu a chronických nemocí.

V současné době od roku 2014 již praktikuji na základě zkušeností z mnoha klienty  a studia svůj vlastní systém zaměřený na civlizační nemoci, založený v první řadě na funkční medicíně, zaměřený na chronické záněty jako jeden z hlavních faktorů chronických  a civilizačních nemocíchronomedicínu (biologické rytmy, podle kterých upravuji režim), stravu podloženou studiemi a výzkumem, přižemž používám mnohé vyzkoušené byliny, a důležité je mé zaměření na detoxikaci organismu spojenou s regenerací, a spolu s některými dalšími principy z jiných oborů alternativní medicíny je komplexní systém úpravy životosprávy vhodný u civilizačních nemocí a těch, co si chtějí včas uchovat své zdraví.

Úprava životosprávy souvisí s individuálním přístupem ke klientovi, vycházející ze stanovení rizika  a rozsahu zánětu, nerovnováhy na základě krevních a dalších testů, stresu, biologických rytmů a metabolického typu. Podle zdravotních obtíží stanovuji vhodný režim, stravu (vhodné a nevhodné potraviny) a jídelníček, vhodné procedury, detoxikaci, relaxační techniky a bylinnou terapii. Nově jsme s výživový poradcem sestavili několikaměsíční program Životospráva na míru.

Číst dále

Bhútán

Prezentaci zájezdu s obrázky (v pdf) najdete zde. Speciální zájězd za výhodnou cenu s některými rituály a seznámením s Bhutánem jinak než jiné CK. Navazuje na 10 dnů v severní Indii.

1. den, přílet do Para . Let a přístání v Bhútánu je speciální zažitek sám o sobě. Po příletu vyzvednutí na letišti bhútánským reprezentantem , který Vás doprovodí na oběd. Odpoledne prohlídka Ta Dzong (národní muzeum) , návšteva chrámu Rinpung Dzong , kde se dozvíte o jeho mimořádné historii. Poté transfer do hlavního města Thimphu , kde navštívíte Trashichhodzong -sídlo vlády a poté transfer do hotelu .
Hotel Ramada 4* www.ramadabhutan.com nebo podobný

2. den, snídaně, dopoledne prohlídká dalších zajímavostí v Thimphu : Národní památník Chorten, Buddha point , takin mini zoo, pošta a muzeum folkloru poté cestou do Punakhy zastávká v Do Chula Pass(3050m.n.m.) , kde jsou nádherné výhledy na Himalaje. Mužete si udělat krásné fotky a vychutnat speciální bhutánký čaj. U Druk Wangyal Chotens (památník se 108 náboženkými budovamy) vás průvodce zasvětí do bhútánských spirutalních a uměleckých tradic.
RKPO Green Resort 4* http://www.rkpogreenresort.com/ nebo podobný 

3. den, snídaně, návštívite krasný chrám Khamsum yulley chorten , ktery Vam prinese spoustu pozitivni energie. Po obede navstivite Punakha Dzong - v prekladu palac stesti. Dzong ná nejhezčí polohu ze všech bhutanských pevností na soutoku dvou řek - řeka Matka a řeka Otec. Dzong má 21 chrámu a žije zde cca. 300 mnichů.
Speciální rituál mnichů jen pro naši skupinu požehnaní zdraví, štestí.
navštivíte klášter Chimi Lhaklang-známý penisový klášter , který byl postaven na poctu znameho buddhistickému mnichovi -Divine Mad Monk. Poté zpět do Para.
Tashi Namgay Resort 4* http://www.tashinamgayresort.com/ nebo podobný

4. den, snídaně, trek cca. 2 hodiny (za priplatek lze absolvovat na oslovi) do klastera Taktshang znamé jako Tygří hnizdo , navštívit tento klášter je sen každého buddhisty. Poté navštívíte Kyichu chram - jeden z nejstarších buddhistických chrámu na světě ze 7.století , který nechal vybudovat Tibetský kral - nechal jich postavit 108 a zachovali se jen 3. Dva v Bhutanu a jeden v Tibetu. Následně navětívíte authentickou bhutánskou farmu a uvidíte jak farmáři žijí . Večer uvidíte bhutánskou kulturní show.
Tashi Namgay Resort 4* http://www.tashinamgayresort.com/

5. den, snídaně, transfer na letiště . Na letišti dostane speciální požehnání na cestu.

Celková cena : 28 488 Kc/osoba za program ve dvojlužkovém pokoji

Letenky : Siriguti-Paro-Delhi cca. 16 990 Kc/ letenka

Cena zahrnuje :

- 4 noci ubytovaní
- plnnou penzi snídaně, oběd, večeře
- doprovod anglicky mluvicí pruvodce po celou cestu a dr.Freje jako průvodce a překladatele
- vstupy do zmíněných památek
- denní turistickou taxu
- bhutanské vízum
- neomezena konzumace vody během výletu
- transfery, výlety

Cena nezahrnuje:
- nápoje
- zdravotní pojištení
- speciální ritual v kláštěře , platí se na místě cca. 15 USD/osoba

Termín: 15.-19.3.2020

Předběžná přihláška: zájem či dotaz posílejte na mail   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Minimální počet účastníků při výše uvedených cenách je 10.

Zájezd je připraven ve spolupráci MUDr. Freje s CK.

Novinky
Pobyt v Nepálu
Na podzim 2020 jsme pro přednostně klienty připravili 10-denní detoxikačně-relaxační pobyt v Nepálu. Více najdete zde...
 
Beseda v Ostravě
Život bez zánětu - beseda a autogramiáda u příležitosti vydání nové knihy v Knihcentrum Ostrava...
 
Oznámení
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube