Články

Tanec s ďáblem

Pravděpodobně jste o tom případu nikdy neslyšeli. Stal se  v severní Americe a i mně připadal natolik vzdálený, že jsme se na něj začal dívat jen na základě doporučení mého přítele, který žije v USA. Po skončení poslední minuty filmu jsem si uvědomil, že málokterý film na mě doposud měl takový emoční dopad (zvláště pokud máte děti). (Upozornění: text i trailer obsahuje spoilery.)

Číst dále: Tanec s ďáblem

 

Lockdown jako hloupé opatření

Lockdown je panické opatření, a historie ukáže, že lockdown je fatálním selháním a omylem v opatřeních proti Covidu i jiným virovým pandemiím. Důsledky lockdownu jsou závažnější než samotný COVID-19. Prof. Woolhouse

 

Číst dále: Lockdown jako hloupé opatření

 

Prodělání nemoci poskytuje lepší imunitu než očkování

O tom, že kolektivní imunita a prodělání nemoci poskytuje větší ochranu než očkování, a riziku očkování mladých lidí a dětí.

Číst dále: Prodělání nemoci poskytuje lepší imunitu než očkování

 

Omega-6 mastné kyseliny v potravinách a zánět

Klinické studie a vědecký výzkum prokazuje, že pro zdraví je zásadní vyvážený poměr mezi omega-6 a omega-3 tuky.
Jak zmiňuji v mnoha článcích a knihách, výrazný nepoměr mezi omega-3 a omega-6 podporuje zánět. Zatímco dříve poměr Omega-6 a Omega-3 tvořil 1:1 až 4:1, současná západní strava dosahuje poměru až 20:1! Při zánětu se v buňkách nachází velké množství arachidonové omega-6 prozánětlivé kyseliny.

Číst dále: Omega-6 mastné kyseliny v potravinách a zánět

 

Co dělám, když je tzv. lockdown...

1. Ráno když vstanu a jsme doma, protože nemůžu do našeho centra v Praze, jdu do sauny nebo si doma zacvičím

 

Číst dále: Co dělám, když je tzv. lockdown...

 

Nová studie uvádí, že roušky u dětí způsobí zdravotní obtíže

Německá a první studie svého druhu zahrnující 25,000 dětí ukazuje, že školáci trpí nejen fyzicky ale i psychicky při nošení roušek, a jejich nošení má negativní efekt na chování, soustředěnost a zájem o učení. Tyto projevy se běžně neuvádí v médiích, které pouze straší aniž by informovaly. Z celkového počtu dětí 25930 se po nahlášení rodiči do databáze projevily zdravotní potíže u nejméně 17854 dětí. Tyto zdravotní obtíže se objevují u 68% školáků, které byly nuceny nosit roušku v průměru 4 a půl hodiny denně.

 

Číst dále: Nová studie uvádí, že roušky u dětí způsobí zdravotní obtíže

 

Rozhovor s imunologem Vojtěchem Thonem o COVID-19

Přináším rozhovor o pandemii COVID-19. S imunologem a profesorem MUDr. Vojtěchem Thonem se znám dlouhou dobu a proto jsem ho požádal o odpovědi na několik otázek. Jde o názor odborníka v této oblasti, nicméně na druhé straně, existují jiné názory, například prof. Bhakdi v tomto rozhovoru (anglicky) opakuje, že současná opatření jsou nesmyslná, roušky nemají smysl, u dětí jde o týrání atd. K tomuto rozhovoru s nejdůležitějšími body se vrátím v dalším článku.

Stále platí z mé strany, že zásadní je váš zdravotní stav a vaše imunita ovlivněné životosprávou, která se umí vypořádat s virozami i nového druhu...

Číst dále: Rozhovor s imunologem Vojtěchem Thonem o COVID-19

 

Naše cesta k přirozenému porodu - od arogance k empatii

Porod je naprosto výjimečným okamžikem v životě ženy a také partnera, manžela a rodiny.

Číst dále: Naše cesta k přirozenému porodu - od arogance k empatii

 

WHO a někteří vědci varují před lockdownem - COVID-19 je pro děti méně nebezpečný než sezonní chřipka

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) způsobí uzavírání společnosti a ekonomik nenapravitelné škody na lidech - a vyvolá nárůst chudoby a psychických obtíží. Epidemiologové ze Stanfordské, Oxfordské a Harvardské univerzity připravili petici, aby ukončili neetické šílenství kolem COVIDu a lockdownů.

 

Číst dále: WHO a někteří vědci varují před lockdownem - COVID-19 je pro děti méně nebezpečný než sezonní chřipka

 

Někteří výrobci umělé výživy využívají pandemie a varují před kojením

V časopise The Lancet se uvádí znepokojující komentáře ohledně toho, jak jen v USA 70 miliardový byznys s kojeneckou výživou zneužívá současné situace kolem COVID-19 k propagaci a prodeji svých umělých výživ.

Číst dále: Někteří výrobci umělé výživy využívají pandemie a varují před kojením

 

Více článků...

Strana 2 z 31

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»