Konzultace on-line - emailem a skype

On-line konzultace zahrnuje individuální preventivní nebo léčebné doporučení  (životospráva, strava, přehled vhodných a nevhodných potravin, bylinná terapie, detoxikace organismu, joga, meditace, pohyb) zaměřené na zdravotní obtíže, které chcete řešit bez nutnosti osobní návštěvy naší poradny.

Důležité je pečlivě a správně vyplnit dotazník (viz níže), na základě kterých lze sestavit vhodné a individuální doporučení. O konzultacích blíže zde.

Postup při on-line konzultaci

1. Nové termíny na on-line konzultaci lze domluvit s recepcí info@dr.frej.cz, orientačně doba objednání je 7-14 dnů.

2. Pošlete nám mailem nebo poštou dotazník, který pečlivě vyplníte.
Zašlete také veškeré další informace (lékařské vyšetření apod.)- nakopírované
nebo naskenované.

2. Zašleme Vám mailem nebo poštou fakturu.

3. Provedete platbu - viz níže.

4. Na základě došlé platby - podle vaší volby, kterou označíte - mailem, skype, případně poštou - dostanete během 5-21 dnů podrobný
popis s analýzou, doporučením životosprávy, včetně stravy, vhodných bylin, režimu jako cvičení a otužování, podpory detoxikace, dechových cviků atd.

Konzultace e-mailem

Cena: 1200 Kč s podrobným několikastránkovým písemným doporučením + dodatečné dotazy vztahující se k dané konzultaci ve 2 e-mailech maximálně k danému doporučení zdarma. Několikastránkové podrobné individuální preventivní nebo zdravotní doporučení  (životospráva, strava, přehled vhodných a nevhodných potravin, bylinná terapie, podpora detoxikace organismu, joga, meditace, pohyb) zaměřené na zdravotní obtíže, které chcete řešit bez nutnosti osobní návštěvy naší poradny.

Express konzultace e-mailem: 1500 Kč, doporučení zasláno do pracovních 5 dnů po obdržení platby na účet+ dodatečné dotazy vztahující se k dané konzultaci ve 2 mailech maximálně k danému doporučení zdarma. Rozsah doporučení shodný.

Konzultace Skype nebo telefonicky

Cena 1200 Kč (express 1500 Kč)

Varianty:

a) 20 min. živého kontaktu s analýzou zdravotního stavu a vysvětlením postupu + zaslaný souhrn v písemné podobě mailem

b) 45 min. živé konverzace, zapisujete si odpovědi na otázky+ případně během konverzace individuálně zaslaný písemný souhrn podle okolností a domluvy.

Při platbě ze zahraničí (vč.Slovenska) je cena 56–60 euro.

Platba

Bankovním převodem 1200 Kč (1500 Kč) na účet a s variabilním symbolem uvedeným na faktuře, ve zprávě pro příjemce uveďte online konzultace. Údaje k bankovnímu převodu dostanete ve faktuře, která bude poslána mailem nebo poštou.

Dotazník

dr-frej-dotaznik-online-konzultace.pdf

Dotazník vyplňte pomocí programu Adobe Acrobat Reader DC a uložte. Nemáte-li program v počítači nainstalovaný, můžete ho bezplatně stáhnout z https://get.adobe.com/cz/reader/. Dotazník vyplňte a pošlete e-mailem nebo poštou.

Upozornění

Odesláním dotazníku potvrzuji, že jsem si toto upozornění přečetl/a a souhlasím s obsahem. Při on-line konzultaci plně zodpovídám za své duševní a fyzické zdraví. Informace, rady a doporučení nemají v úmyslu Vás odradit od návštěvy lékaře, nepodněcují k vlastnímu léčení a nenahrazují rady lékaře. Neručíme za újmy, úrazy a poškození, které by mohly vzniknout buď přímo, nebo nepřímo nesprávným použitím informací, které poskytujeme. Online konzultace není vhodná v případě vážných nebo akutních zdravotních obtíží.