Konzultace on-line

On-line konzultace zahrnuje několikastránkové podrobné individuální preventivní nebo léčebné doporučení  (životospráva, strava, přehled vhodných a nevhodných potravin, bylinná terapie, detoxikace organismu, joga, meditace, pohyb) zaměřené na zdravotní obtíže, které chcete řešit bez nutnosti osobní návštěvy naší poradny.

Důležité je pečlivě a správně vyplnit dotazníky (viz níže), na základě kterých lze sestavit vhodné a individuální doporučení. O konzultacích blíže zde.

Postup při on-line konzultaci:

1. Pošlete nám mailem nebo poštou dotazníky, který pečlivě vyplníte.
Zašlete také veškeré další informace (lékařské vyšetření apod.)- nakopírované
nebo naskenované.

2. Zašleme Vám mailem nebo poštou fakturu.

3. Provedete platbu - viz níže.

4. Na základě došlé platby - podle vaší volby, kterou označíte - mailem, poštou - dostanete během 5-21 dnů podrobný
popis s analýzou, doporučením životosprávy, včetně stravy, vhodných bylin, režimu jako cvičení a otužování, podpory detoxikace atd.

5. Po domluvě lze konzultaci domluvit telefonicky, kdy si klient zapisuje odpovědi na otázky-nedostáváte tedy doporučení písemně.

Cena za on-line konzultaci

Konzultace e-mailem: 1200,-Kč + dodatečné dotazy vztahující se k dané konzultaci ve 2 mailech maximálně k danému doporučení zdarma.

Express konzultace e-mailem: 1500,-Kč, doporučení zasláno do pracovních 5 dnů po obdržení platby na účet+ dodatečné dotazy vztahující se k dané konzultaci ve 2 mailech maximálně k danému doporučení zdarma

Při platbě ze zahraničí (vč.Slovenska) je cena 56-60 euro.

Platba

Bankovním převodem 1200,-Kč (1500,-Kč) na účet  a s variabilním symbolem uvedeným na faktuře, ve zprávě pro příjemce uveďte online konzultace.

Údaje k bankovnímu převodu dostanete ve faktuře, která bude poslána mailem nebo poštou.

Dotazníky

Základní dotazník:
dotaznik-zdravotni-stav-online.doc
dotaznik-zdravotni-stav-online.pdf

Dotazník k zánětům:
test-zanet.doc
test-zanet.pdf

Jídelníček (vyplňujte každý den po dobu alespoň 5 dnů v typické dny, nikoli jen o dovolené apod.):
dotaznik-5dni.doc
dotaznik-5dni.pdf

Dotazník tkání:
dotaznik-tkane.doc
dotaznik-tkane.pdf

Trávící ústrojí:
dotaznik-traveni.doc
dotaznik-traveni.pdf

Dotazníky vyplňte a pošlete e-mailem nebo poštou.

Upozornění

Odesláním dotazníku potvrzuji, že jsem si toto upozornění přečetl/a a souhlasím s obsahem. Při on-line konzultaci plně zodpovídám za své duševní a fyzické zdraví. Informace, rady a doporučení nemají v úmyslu Vás odradit od návštěvy lékaře, nepodněcují k vlastnímu léčení a nenahrazují rady lékaře. Neručíme za újmy, úrazy a poškození, které by mohly vzniknout buď přímo, nebo nepřímo nesprávným použitím informací, které poskytujeme. Online konzultace není vhodná v případě vážných nebo akutních zdravotních obtíží.