Ebola-mýty a skutečnost

Tento článek je překladem článku z amerického serveru, a je otázkou, nakolik zejména pátý bod je konspirací nebo vychází z nějakých podložených fakt. Pro zajímavost ale s mírnými úpravami článek uvádím...

#1) Ebola se nerozšíří

Kdo to může zaručit? Podle oficiálních zdrojů se nemáme čeho bát. Ale při dnešním způsobu cestování a tzv. „globalizaci" se jen otázkou času, kdy dojde k epidemii Eboly nebo nějakého jiného viru. Rozhodně tomu nezabrání zrušených přímých leteckých linek z Afriky. Viry a bakterie neznají hranic a k šíření přispívá oslabená imunita lidí žijící ve stresu na nekvalitní stravě.
Americký úřad Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ale ohlásil, že pokud se nepodaří zastavit epidemii Eboly v západní Africe, epidemie se může v nejbližších letech rozšířit do celého světa.

#2) Ebola se přenáší jen přímým kontaktem tělesnými tekutinami

Není to pravda. Ebola se šíří vzduchem na krátké vzdálenosti částicemi ve vzduchu (aerosolem) či tekutinami, ale vědci nevylučují, že se současná mutace viru může šířit vzduchem jako chřipka. Též ji lze chytit kontaminovaným povrchem. V závislosti na klimatu, teplotě, vlhkosti může Ebola virus přežívat na povrchu kliky nebo klávesnice či tlačítek na bankomatu několik minut až hodin poté, co se ho dotkne infikovaný člověk. Poté stačit se dotknout stejného místa a následně si protřít oči, doknout nosu nebo úst. Proto se Ebola může rozšířit v dopravních prostředcích. Ebolu zničí slunce, jinak umí přežít dlouhou dobu bez slunce, například v metru.

#3) Nespoléhejte jen na oficiální prohlášení a tisk

Nikdo vám nemůže zaručit, že má infekci pod kontrolou. Rozhodně ne nemocnice, které ve svých prohlášních tvrdí, že jsou na Ebolu připraveni. V dnešním světě nelze zaručit, kdo přiletuje a zda už není nakažen. Inkubační doba Eboly je 21 dnů, ale podle posledních informací může být dokonce 42 dnů. V této době i poté může taková nakažený člověk chodit ulicemi a šířit nekontrolovaně infekci. Rozhodně může projít i prohlídkami na letištích.

#4) Jedinou obranou proti Ebole je očkování a chemické léky

Ne. Není v zájmu farmaceutických firem, aby se lidé dozvěděli, že proti virům fungují přírodní prostředky. V USA v současné době dochází k pronásledování a kriminalizaci firem, nabízejících koloidní stříbro a esenciální oleje. Přírodní přípravky, koření, byliny a potraviny mohou výrazně zvýšit imunitu. Doporučuje se užívat vitamin D, zinek a další byliny.
Začněte posilovat imunitu a nečekejte na vakcínu.

#5) Nová mutace Ebola viru se objevila náhle a náhodou

Není pravděpodobné. Podle jednoho vědce může být moderní varianta Ebola viru vytvořená v laboratořích. "Ebola je geneticky modifikovaný organismus", napsal Dr. Cyril Broderick, profesor botanické patologie, v listu Liberian Observer.
Potvrzuje existenci výzkumu biologických zbraní.

Podle jednoho zdroje si americká vláda patentovala Ebola virus v roce 2010, patent číslo CA2741523A1, odkaz zde: http://www.google.com/patents/CA2741523A1, to znamená, že americká vláda má patent na veškerý výzkum Eboly. Současné agresivnější chování Eboly v porovnání s mírnějším projevem Eboly v minulosti ukazuje, že buď zmutovaný Rola virus unikl z laboratoří nebo může být použit jako biologická zbraň..

Někteří vědci otevřeně mluví o globálním snižování populace za pomoci biologických zbraní jako je Ebola. Dr. Eric Pianka z University of Texas v Austinu obhajoval použití Eboly ke snižování populace, což bylo zveřejněno v Life Site News.

V současné době se narodí na naší planetě každý den 200 tisíc lidí.

Zdroj: upravený překlad z NaturalNews.com