Zemská imunita a jak si zvýšit vlastní imunitu

Spisovatel Richard Preston napsal v roce 1994 knihu nazvanou The Hot Zone. Jeho úvahy vycházejí z informací, které získal na základě desítek rozhvorů s lékaři, vědci a virology. Popisuje již v té době Ebolu a další nemoci jako AIDS...

Člověk jako parazit

V jedné části knihy píše: "Lidé jsou infekce a Ebola je imunitní reakcí Země. Infekce jako Ebola, AIDS a další jsou přirozeným důsledkem likvidace tropické biosféry. Viry se zjevují z ekologicky postižených míst Země. Země tak zvyšuje svou imunití reakci vůči lidem. reaguje na lidského parazita, škody, které člověk páchá, a přemnožení. možná biosféře se nelíbí představa 5 miliard lidí (1994), a extrémní rozmnožování v posledních 100 letech způsobilo nahromadění masa, které se chystá konzumovat biosféru, která se nemá jak bránit. Země se snaží zbavit infekce způsobené lidským parazitem."

V současné době neexistuje na Ebolu a další tropické nemoci léčba a nedávno ohlášená ruská vakcína zatím nemusí vůbec nic znamenat, pokud je vůbec pravdivá.

Jak posílit imunitu

Nečekejte na média a televizi, že vám včas poví informace, které potřebujete. Pokud nemáte k dispozici robota za miliony, který vysílá UV-C záření 25 tisíckrát silnější než sluneční a zabije Ebolu během 2 minut, udělej pár opatření, které vám mohou zachránit život, pokud dojde k pandemii jakékoliv nebezpečné infekce, a nemusí to být Ebola. Nemocnice budou přetížené a ve světě, kde došlo k pandemiím, nemocnice posílají infikované lidi domů do karantény. A pokud k pandemii doufejme nedojde, posílíte si imunitu, která vás ochrání před infekcemi a dalšími nemocemi souvisejícími s nízkou imunitou jako je rakovina.

  • Pořiďte si filtr na získávání pitné vody, který používají expedice bez pitné vody. Je třeba udržovat pitný režim, pít vodu 1 litr denně a bylinné čaje.
  • Udělejte si zásoby trvanlivých potravin.
  • Omezte po dohodě s lékařem užívání chemických léků, které nejsou nezbytné. Léky snižují imunitu, protože připravují organismus o vitaminy a minerály.
  • Začněte užívat přípravky na imunitu. Ačkoliv úmrtnost na Ebolu je 70%, vždy v minulosti přežili epidemie jako mor a další infekce lidé se silnou imunitou:

- užívejte vitamin D3 (cholekalciferol)
- berte denně zinek, 25 mg
- máte-li kvalitní zdroj, pořiďte si koloidní stříbro
- užívejte omega-3, například EV omega-3,  2 kapsle s obědem příp. 1 kapsli večeří
- užívejte přípravek Moringa 2 kapsle se snídaní a 2 kapsle s večeří, a Liver Plus 1 kapsle 3xdenně

- jako přírodní antibiotikum působí Kalmegh (lze zvýšit na větší dávky v případě akutního onemocnění jako je viroza, angina apod.)
- imunitu posiluje Nutrijam
- pijte Tulsi čaj 3xdenně
- používejte koření rozmarýn, šalvěj, kurkumu a česnek denně do jídla
- denně jezte zeleninu lehce podušenou, rýži basmati, luštěniny, ořechy, semínka, ghí, olivový olej, sušené plody Amla
- výborný proti infekcím je oregáno esenciální olej, měsíček, lékořice (kořen)

David Frej, z použitím informací o knize z www.naturalnews.com