Životospráva na míru

Individuální program výživy a životosprávy

Spolupráce lékaře a výživového specialisty

Na 3, 6 až 12 měsíců

Program Životospráva na míru

Nerovnováha v organismu je hlavní překážkou k optimálnímu zdraví. S naší pomocí se naučíte, jak tyto obtíže překonat a nastolit rovnováhu. V programu uvádíme, proč základní pilíře ke zdraví jsou tak důležité, stejně jako správná volba metod, jak je zařadit do běžného života.

I když jsou obecná doporučení jako vyloučení těch nejvíce škodlivých potravin či snížení stresu základem, jak začít, během let v těle přetrvávají obtíže jako chronický zánět, únava, zvýšený krevní cukr, plísně, bolesti kloubů, zánět se sníženou funkce štítné žlázy, zažívací obtíže, které se nedají odstranit za dva týdny. I postupné, menší změny v životosprávě se projeví změnami v životě a na zdraví, zejména pokud trpíte zdravotními obtížemi a únavou.

Co je obsahem programu Životospráva na míru

Podrobným vyšetřením, analýzou metabolismu a individuálním zhodnocením zdravotního stavu navrhneme individuální jídelníček, životosprávu, techniky proti stresu, doplňky stravy a byliny, detoxikaci, doporučení k nákupu správných potravin a vaření.

Každý z nás je jedinečný. Stravu, životosprávu, protistresové techniky, spánek i pohyb nastavíme individuálně podle vašeho zdravotního stavu, metabolismu, fyzické zdatnosti, motivace, nebo úrovně stresu v životě.

Jak postupovat při objednání

Výživové programy se dělají přesně i pohyb na míru klientovi jak v délce, rozsahu nebo možnosti konzultací. Kalkulaci Vám rádi vytvoříme dle vstupních informací.

Mám zájem o informace o výživovém programu:

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
e-mail *

Intolerance na potraviny

Kvalita výživových poradců

Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube