Ozdravné pobyty

Po pročištění těla se metabolismus a trávení zlepší, obnoví se zdraví, smyslovým orgánům se vrací vitalita, zpomaluje se stárnutí a nemoci vymizí. (Citát ze starodávného spisu.)

Na jaké pobyty se můžete přihlásit

Detoxikace a omlazení celého organismu provádíme pobytově ve skupinách max. 10 osob (na jaře, v létě a na podzim) v Krkonoších (Lánov u Vrchlabí).

Tato detoxikace nebo regenerace zahrnuje individuálně stanovenou stravu podle konstituce a zdravotního stavu, některé vybrané procedury jako celotělové masáže s použitím rostlinných olejů, orient-saunu, očista nosu a uší k pročištění nervového systému či proceduru Širodhara, při níž nepřetržitý proud teplého bylinného oleje teče jemným pramínkem na čelo.

U pobytů doporučujeme plnou penzi z vegetariánské kuchyně (není v ceně kurzovného - viz přihláška), z větší části se vaří z biopotravin velmi chutná strava. Na většině pobytů se cvičí též ranní jóga a protahovacé a dechové cvičení, meditace, odpolední obilná káva nebo čaj a večerní přednášky.

Provádíme pobyty 10-denní kompletně detoxikační, 7-denní detoxikaci jater a ledvin, týdenní regenerační omlazující pobyt, pobyt se zaměřením na detoxikaci jater a imunitu, pobyt detoxikační zaměřený na na játra a stres a nově intenzivní pětidenní detoxikaci.

Podrobné informace najdete v rubrikách k jednotlivým pobytům v levém menu.

Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi k pobytům najdete zde.