Vyšetření při konzultaci

Konzultace se zaměřuje na prevenci neboli předcházení nemocím a na řešení chronických nemocí.

Anamnéza. Pohovor s klientem probíhá na základě vyplněných dotazníků, které si přinesete vyplněné s sebou.

Zhodnocení zánětu v těle. Věnuji se v první řadě funkční medicíně, která odhaluje záněty v těle, a často poruchy imunity a trávení, včetně nedostatku důležitých minerálů, vitaminů a antioxidantů. Hodnocení probíhá na základě dotazníku, vyšetření, krevních testů, které máte s sebou nebo které se provedou, pokud jsou nutné. Blíže též v mých knihách o zánětech.

Krevní testy.U některých klientů se provádí krevní testy, které doplňují celkové vyšetření. Hodnotí se též testy, které si klient přinese s sebou.

Pulzová diagnostika. Pulzovou diagnostiku, to znamená odečítání tepu na obou rukách probíhá v několika úrovních, neboť u každé úrovně se dá poznat, jaká tkáň nebo orgán je narušena. Tato diagnostika je spolehlivou metodou odhalujících blížící se chorobu, ještě než se objeví se svými charakteristickými projevy. Vychází ze starodávné techniky, poprvé se objevila před několika tisíci lety v ájurvédské medicíně a používá se též v čínské medicíně. Dozvíme se tak, zda se v našem těle neobjevil nějaký patologický proces, či které orgány jsou v nerovnováze a ve které části těla se nám nahromadilo větší množství toxinů. O pulzové diagnostice více zde.

Vyšetření jazyka. Při vyšetřování se též vyšetřuje jazyk. Jazyk vypovídá mnohé o zdravotním stavu. Diagnostika podle jazyka je rozvinutý systém ve východní medicíně. Jazyk se považuje za vizuální bránu těla. Jazyk tvoří svalová tkáň, krev a je orgánem chuti a řeči. Význam jazyka je pro diagnostiku velmi důležitý. Již dávno lékaři pozorovali povlak, vzhled, zbarvení, vlhkost, rýhy. Onemocnění se na jazyku projeví celkově při akutním stavu, chronická onemocnění se projevují ohraničenými změnami na jazyku.

Obličej a oči. Obličej i zrak prozrazuje mnoho o tom, jak jsme nemocní nebo zdraví, proto patří k součástem našeho vyšetření.

Vyšetření západní medicíny, krevní testy, moč. Na vyšetření se analyzují krevní testy, ultrazvuk nebo RTG, pokud tato vyšetření máte s sebou. Po zvážení provádíme i jednoduché krevní testy (krevní cukr, kyselina močová, cholesterol) nebo odesíláme na podrobné krevní testy. V některých případech lze provést i vyšetření moči.

Doporučení

Doporučení zahrnuje analýzu zdravotního stavu a písemné doporučení zahrnující individuální preventivní i léčebný plán s úpravou stravy, přehledem vhodných a nevhodných potravin, životosprávu s časovým denním rozvržením, doporučení k detoxikaci a vhodnou bylinnou léčbu.

Kdy?

Dle dohody.

Kde?

Pension v Čisté u Vrchlabí

Čistá v Krkonoších 64

543 44 Černý Důl

Více zde…

Objednávky:

mobil 603727600 
e-mail: info@dr.frej.cz

Bližší informace zde…

Doporučení
Ke konzultaci si prosím přineste vyplněné dotazníky. Také si vezměte lékařská vyšetření, pokud je máte u sebe.