Konzultace

Naše centrum

V našem centru přírodní medicíny kombinujeme funkční holistickou medicínu, chronomedicínu (systém biologických hodin), nízkosacharidovou středomořskou  a paleo výživu, detoxikaci organismu spojenou s regenerací, a též hodnocení vyšetření ze západní medicíny. Principy naší léčby najdete zde.

Přírodní medicína hledá a léčí příčinu nemocí. Přístup ke klientovi je zcela individuální. Doporučení zahrnuje podrobné vyšetření, analýzu zdravotních obtíží kombinující západní a přírodní medicínu, individuálně vypracovaná doporučení, bylinné přípravky a další doporučení.

Důležité místo v doporučení zaujímá podpora detoxikace  a regenerace organismu sestavená individuálně podle přání klienta nebo naše detoxikační a regenerační ozdravé pobyty.

Osobní konzultace

Zahrnuje zhodnocení Vašeho zdravotního stavu na základě zdravotních obtíží, určení Vašeho metabolického typu, stavu orgánů a tkání a případné nerovnováhy v organismu řešením zánětů, alergií, harmonizací imunity, pulzovou diagnostikou, diagnostiku podle jazyka, zhodnocení laboratorních a jiných vyšetření (krevní odběry, rentgen, ultrazvuk atd.) a analýzu Vašeho rozepsaného jídelníčku a denního režimu pokud jej máte s sebou - viz dotazníky níže.

U některých klientů provádíme po zvážení zdravotního stavu i krevní odběry. Doporučení obsahuje individuální doporučení (nebo prevence), individuální rozpis vhodných a nevhodných potravin, vhodného pohybu, včetně předepsání vhodných bylin a případně po domluvě vhodných procedur, detoxikace i regenerace. V případě, že je to u první konzultace nutné, lze doporučit i denní režim, konkrétní kombinace potravin atd. Podrobnější doporučení navazují v dalších konzultacích pak na první konzultaci.

Ke konzultaci si prosím přineste vyplněný dotazník. Také si vezměte všechna lékařská vyšetření, krevní rozbory apod., pokud je máte u sebe.

Více o osobní konzultaci najdete zde.

On-line konzultace

zahrnuje zaslání vyplněných dotazníků mailem nebo poštou. Poté během přibližně 7-21 dnů (do 5 dnů v případě expresní konzultace emailem) dostanete několikastránkový popis s individuálním doporučením denní životosprávy, stravy, vhodných bylin, detoxikace atd..

Více o on-line konzultaci najdete zde.

Express konzultace

Zavedli jsme možnost přednostní konzultace podle potřeb klienta. Protože jsou konzultace obsazené na mnoho týdnů dopředu, lze si v případě zájmu o rychlou osobní konzultaci objednat express konzultaci. Najdeme možnost, jak vás objednat během krátké doby. Cena za takovou express konzultaci je 1500Kč, rychlá express během 5 dnů za 2000Kč.