Ozdravné pobyty

Po pročištění těla se metabolismus a trávení zlepší, obnoví se zdraví, smyslovým orgánům se vrací vitalita, zpomaluje se stárnutí a nemoci vymizí. (Citát ze starodávného spisu lékaře Čáraky.)

Detoxikace a omlazení celého organismu provádíme pobytově ve skupinách max. 10 osob (na jaře a na podzim) v Krkonoších, nebo ambulantně v Praze, kde lze detoxikaci a omlazení podstoupit individuálně po celý rok.

Tato detoxikace nebo regenerace zahrnuje individuálně stanovenou stravu podle konstituce a zdravotního stavu, některé vybrané procedury jako celotělové masáže s použitím rostlinných olejů, orient-saunu, očista nosu a uší k pročištění nervového systému či proceduru Širodhara, při níž nepřetržitý proud teplého bylinného oleje teče jemným pramínkem na čelo.

U pobytů doporučujeme plnou penzi z vegetariánské kuchyně (není v ceně kurzovného - viz přihláška), z větší části se vaří z biopotravin velmi chutná strava. Na většině pobytů je též ranní jóga, odpolední obilná káva nebo čaj a večerní přednášky.

Provádíme pobyty 10-denní kompletně detoxikační, 7-denní detoxikaci jater a ledvin, týdenní regenerační omlazující pobyt, pobyt se zaměřením na detoxikaci jater a imunitu a pobyt detoxikační zaměřený na na játra a stres.

Podrobné informace najdete v rubrikách k jednotlivým pobytům v levém menu.

 

Ozdravné pobyty
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube