Videa

Nové video o vitamínech D a K

 

Nealkoholická steatóza jater

Nové video o závažné epidemii, která se vyskytuje až u 30% nejen dospělých, ale bohužel i dětí.

 

Kolagen

Nové video o kolagenu, který je zásadní pro zdravou pokožku, svalovou tkáň, kosti, chrupavky, klouby a pojivovou tkáň.

 

Zánět - skrytý zabiják

Video o zánětu a bestselleru Zánět - skrytý zabiják.

 

Lze jíst jen maso?

Ve své knize TUČNÉ SUPERPOTRAVINY A OLEJE popisuji velmi zajímavý experiment kanadského etnologa a polárního badatele Vilhjalmura Stefanssona, který dokázal, že maso je nutričně velmi bohatá strava a rozhodně se řadí mezi superpotraviny. Podívejte se na následující krátké video na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

Nejlevnější superpotravina

Superpotraviny nemusí být vůbec drahé a může si je dovolit opravdu každý. A k takovým se řadí sardinky, které jsou kompletním zdrojem všech živin, vitamínů a minerálů. Pod názvem sardinky se ale mohou prodávat i jiné ryby. Jak si vybrat ty pravé, které obsahují velké množství protizánětlivých látek? A na co si dávat při nákupu pozor? To se dozvíte v následujícím videu na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

TV NOVA na návštěvě u MUDr. Davida Freje

„Studie prokazují, že strava hraje zásadní roli v prevenci civilizačních nemocí," říká MUDr. David Frej v rozhovoru pro TV NOVA v pražském centru funkční a holistické medicíny.

 

Ikaria, řecký ostrov dlouhověkosti.

 

Střevní mikrobiom

Střevní mikrobiom má zásadní vliv na naše zdraví. Střeva rozhodují nejen o tom, zda máte fyzické obtíže, ale i psychické obtíže. A rozhodují i o tom, zda budete mít nadváhu. Více v následujícím videu na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

Z historie diet

Diety zdaleka nejsou jen současným trendem. V tomto videu se podíváme do historie. Jak se hublo dříve? A co doporučujeme dnes? Podívejte se na video na YouTube kanálu dr. Frej

 

Strana 1 z 2

«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»