Co je Bowenova masáž?

Bowenova tlaková masáž, je originálním systémem velmi jemných, přesně definovaných pohybů přes měkkou tkáň. Tato technika je nediagnostická, neinvazivní a velmi šetrná, umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy. Bowenova tlaková masáž pomáhá navracet organismus do rovnováhy, ztracené v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu.

Jak se Bowenova masáž provádí?

Základem Bowenovy masáže jsou speciální jemné pohyby, které provádí vyškolený terapeut ukazováky, prostředníky nebo palci. Pohyby jsou prováděny na přesně popsaných bodech lidského těla v určeném sledu a v sériích.

U jakých zdravotních obtíží se Bowenova masáž používá?

Bowenova masáž se doporučuje pro různé potíže pohybového aparátu jako bolesti kolen, artritida, ztuhlá ramena, bolesti bederní páteře. Často se uleví lidem s vážnými bolestmi zad a krku už po třech Bowenových masážích, snižují se bolesti kotníků, ramen a kolen. Bowenova masáž ulevuje lidem po úrazech.
Bowenova masáž se doporučuje u dalších zdravotních obtíží jako jsou vysoký nebo nízký krevní tlak, ekzémy, bolesti žlučníku a menstruační potíže. 
Často se uleví lidem s migrénou.
Bowenova masáž zlepšuje imunitu, působí u alergií a astamtu. Snižuje bolesti způsobené infekcemi močového měchýře a zlepšuje funkci ledvin.
Bowenova masáž zklidňuje psychické potíže, deprese a potíže se stresem. Ulevuje od hučení v uších.

Pro koho je Bowenova masáž vhodná?

Bowenova masáž jako jemná technika je vhodná pro všechny od malých dětí až po starší jedince. Někdy pomůže Bowenova masáž již po jedné návštěvě, častěji je nutné ale masáž opakovat. Bowenova masáž podporuje organismus v nastolení rovnováhy.

Namasté, Indie

Namasté, Indie

Indie je země velkých kontrastů a také velké svobodné demokracie. Je pravdivé tvrzení, že ti, kteří v Indii najdou sami sebe, by se druhý den nejraději vrátili domů. Neboť styl života zde je od ...
Svaté Varanásí

Svaté Varanásí

Indie je místo kontrastů, zejména rozdíly v životní úrovní obyvatel. Kontrasty se objevují ale také mezi severem a jihem Indie. Z hlediska historie je zajímavější sever Indie. Výjimečným ...

Odesláno

Děkujeme za odeslání formuláře, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Nepál – fotogalerie

Nepál – fotogalerie

Další zajímavé fotografie a videa z Nepálu najdete zde.

Program v Nepálu

14-denní program v Nepálu s Davidem Frejem březen 2019 Den 1. 16:10 odlet z Prahy letem Qatar Airways s přestupem v Doha. Den 2.Přílet v 10.30 do Kathmandu, přesun do nedalekého ...

Detoxikace léčivými oleji

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz

Byliny

Byliny

Dr. Frej v TV

Dr. Frej na ČT1 v pořadu Sama doma.

Ájurvédské recepty pro zdraví – ukázky z knihy

[issuu width=670 height=500 autoFlip=true showHtmlLink=false printButtonEnabled=false shareButtonEnabled=false searchButtonEnabled=false backgroundColor=%23222222 ...
Biologické hodiny – ukázky z knihy

Biologické hodiny – ukázky z knihy

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz

Detoxikace pro dlouhý život – ukázky

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz

Zánět skrytý zabiják – ukázky

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz