Videa

Kolagen

Nové video o kolagenu, který je zásadní pro zdravou pokožku, svalovou tkáň, kosti, chrupavky, klouby a pojivovou tkáň.

 

Zánět - skrytý zabiják

Video o zánětu a bestselleru Zánět - skrytý zabiják.

 

Lze jíst jen maso?

Ve své knize TUČNÉ SUPERPOTRAVINY A OLEJE popisuji velmi zajímavý experiment kanadského etnologa a polárního badatele Vilhjalmura Stefanssona, který dokázal, že maso je nutričně velmi bohatá strava a rozhodně se řadí mezi superpotraviny. Podívejte se na následující krátké video na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

Nejlevnější superpotravina

Superpotraviny nemusí být vůbec drahé a může si je dovolit opravdu každý. A k takovým se řadí sardinky, které jsou kompletním zdrojem všech živin, vitamínů a minerálů. Pod názvem sardinky se ale mohou prodávat i jiné ryby. Jak si vybrat ty pravé, které obsahují velké množství protizánětlivých látek? A na co si dávat při nákupu pozor? To se dozvíte v následujícím videu na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

TV NOVA na návštěvě u MUDr. Davida Freje

„Studie prokazují, že strava hraje zásadní roli v prevenci civilizačních nemocí," říká MUDr. David Frej v rozhovoru pro TV NOVA v pražském centru funkční a holistické medicíny.

 

Přednáška - Potraviny pro naši imunitu

 

Ikaria, řecký ostrov dlouhověkosti.

 

Střevní mikrobiom

Střevní mikrobiom má zásadní vliv na naše zdraví. Střeva rozhodují nejen o tom, zda máte fyzické obtíže, ale i psychické obtíže. A rozhodují i o tom, zda budete mít nadváhu. Více v následujícím videu na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

Z historie diet

Diety zdaleka nejsou jen současným trendem. V tomto videu se podíváme do historie. Jak se hublo dříve? A co doporučujeme dnes? Podívejte se na video na YouTube kanálu dr. Frej

 

Mýtus 10 000 kroků

Jak vznikl mýtus, že bychom měli denně ujít 10 000 kroků? Jaký má vliv chůze na naše zdraví? A je rozdíl, zda jde o chůzi rychlou či pomalou? Podívejte se na nové videu na YouTube kanálu dr. Frej.

 

Strana 2 z 7

«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»