ADVANA – centrum vzdělávání vzdělávání v přírodní medicíně poskytne hlubší vzdělání v oborech alternativní medicíny, propojuje teorii a praxi; učí pochopení souvislostí a praktické použití v životě v prevenci a řešení zdravotních obtíží.

Co je ADVANA – mezinárodní centrum vzdelávání

Našim cílem je nabídnout zájemcům systematicky čerpat informace z této oblasti od předních odborníků.

Účastníci se dozvědí nové a podrobné informace od našich i zahraničních významných  lektorů v oblasti přírodní medicíny s mnohaletými praktickými zkušenostmi.

Naše mezinárodní vzdělávací centrum ADVANA staví na osobnostech strukturu přednášek a kurzů, její systém je koncepční a systematický (viz www.advana.cz). Díky bohatému programu vzdělávacího centra se můžete setkat s odborníky na výživu, přírodní medicínu z Indie, USA, Rakouska, Německa, a samozřejmě i z Čech a Slovenska.

Druhy studia a seminářů

jednotlivé semináře na jaře 2017

dálkové studium s pomocí profesionálních kompletů DVD záznamů seminářů a se zkušebními testy. K dispozici je 2.ročník dálkového studia.

Prezentace a výukový materiál

Účastníci celoročního studia najdou materiály a prezentace v sekci pro účastníky po přihlášení a zadání hesla, které dostávají osobně nebo mailem.

Certifikát

Absolventi vybraných seminářů dostanou certifikát a absolventi celého studia certifikát ročního studia i z jednotlivých vybraných seminářů.

Namasté, Indie

Namasté, Indie

Indie je země velkých kontrastů a také velké svobodné demokracie. Je pravdivé tvrzení, že ti, kteří v Indii najdou sami sebe, by se druhý den nejraději vrátili domů. Neboť styl života zde je od ...
Svaté Varanásí

Svaté Varanásí

Indie je místo kontrastů, zejména rozdíly v životní úrovní obyvatel. Kontrasty se objevují ale také mezi severem a jihem Indie. Z hlediska historie je zajímavější sever Indie. Výjimečným ...

Odesláno

Děkujeme za odeslání formuláře, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Nepál – fotogalerie

Nepál – fotogalerie

Další zajímavé fotografie a videa z Nepálu najdete zde.

Program v Nepálu

14-denní program v Nepálu s Davidem Frejem březen 2019 Den 1. 16:10 odlet z Prahy letem Qatar Airways s přestupem v Doha. Den 2.Přílet v 10.30 do Kathmandu, přesun do nedalekého ...

Detoxikace léčivými oleji

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz

Byliny

Byliny

Dr. Frej v TV

Dr. Frej na ČT1 v pořadu Sama doma.

Ájurvédské recepty pro zdraví – ukázky z knihy

[issuu width=670 height=500 autoFlip=true showHtmlLink=false printButtonEnabled=false shareButtonEnabled=false searchButtonEnabled=false backgroundColor=%23222222 ...
Biologické hodiny – ukázky z knihy

Biologické hodiny – ukázky z knihy

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz

Detoxikace pro dlouhý život – ukázky

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz

Zánět skrytý zabiják – ukázky

Knihu zakoupíte na www.eccevita.cz