Videa

TV NOVA na návštěvě u MUDr. Davida Freje

„Studie prokazují, že strava hraje zásadní roli v prevenci civilizačních nemocí," říká MUDr. David Frej v rozhovoru pro TV NOVA v pražském centru funkční a holistické medicíny.

 

Přednáška - Potraviny pro naši imunitu

 

Ikaria, řecký ostrov dlouhověkosti.

 

Střevní mikrobiom

Střevní mikrobiom má zásadní vliv na naše zdraví. Střeva rozhodují nejen o tom, zda máte fyzické obtíže, ale i psychické obtíže. A rozhodují i o tom, zda budete mít nadváhu. Více v následujícím videu na YouTube kanálu dr. Frej, na kterém najdete každý čtvrtek nové video o zdraví.

 

Z historie diet

Diety zdaleka nejsou jen současným trendem. V tomto videu se podíváme do historie. Jak se hublo dříve? A co doporučujeme dnes? Podívejte se na video na YouTube kanálu dr. Frej

 

Mýtus 10 000 kroků

Jak vznikl mýtus, že bychom měli denně ujít 10 000 kroků? Jaký má vliv chůze na naše zdraví? A je rozdíl, zda jde o chůzi rychlou či pomalou? Podívejte se na nové videu na YouTube kanálu dr. Frej.

 

Sacharidy nejsou esenciální

Jsou sacharidy součástí vyvážené stravy? A co doporučení výživových poradců, že máme jíst dostatek obilnin, těstovin, brambor nebo celozrnného pečiva? Podívejte se na nové videu na YouTube kanálu dr. Frej.

 

Hořčík – důležitý minerál, kterého máme nedostatek

Nemoci srdce, cukrovka, deprese, nespavost, třes, křeče, bolesti hlavy, zácpa, závratě... To jsou jen některé z nemocí a obtíží, které způsobuje nedostatek hořčíku. Podívejte se na novou prezentaci HOŘČÍK - Důležitý minerál, kterého máme nedostatek (24 min.)

 

Cukr jako zdroj energie?

Cukr jako zdroj energie? V dnešním videu se podíváme na další z mýtů.

 

Cukr jako zdroj energie?

Cukr jako zdroj energie? V dnešním videu se podíváme na další z mýtů.

 

Strana 3 z 8

«ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec»