Články

Šest příznaků, které způsobuje lepek

Alergie či intolerance lepku v případě, že se nebere v úvahu, může způsobit léčbu jinou než omezení lepku. Lékařské testy (krevní odběry, histologie) jsou často negativní, avšak lidé, kteří lepek nesnášejí nadále trpí nepřeberným množstvím symptomů.

Číst dále: Šest příznaků, které způsobuje lepek

 

10 kroků proti stresu

Až do roku 1935 stres znamenal pouze technický termín pro tlak nebo sílu, která deformuje. Původní pojmenování „adaptační syndrom", vyjadřující příznaky tvořící stresový syndrom, Selye změnil na „syndrom napětí". Stres (z angl. strain - napětí) považoval za pravou příčinu všech nemocí.

Číst dále: 10 kroků proti stresu

 

Bylinná terapie u chřipky

Uvedené byliny mohou zklidnit kašel a příznaky chřipky. Během chřipkového období zvyšují imunitu. Tyto byliny mohou snížit horečku, zklidňují bolesti v krku, a snižují bolesti břicha. Pijte několik šálků bylinkového čaje denně k vyléčení a prevenci chřipky.

Číst dále: Bylinná terapie u chřipky

 

Zdraví nebo nemoc

Deset základních faktorů často rozhoduje o tom, zda budeme zdraví nebo nemocní.

 

Číst dále: Zdraví nebo nemoc

 

Deprese

Deprese je změna nálady a chování, trvající několik týdnů, doprovázená příznaky. Může být endogenní ( bez zjevné příčiny) nebo exogenní, jako reakce na určitou událost ( úmrtí partnera, rozvod atd.).

Číst dále: Deprese

 

Očkování proti chřipce, 2.část

Historie chřipky odhaluje některé velké mezery v současné teorii o očkování a v podstatě dokazuje, že nefunguje...

 

Číst dále: Očkování proti chřipce, 2.část

 

Očkování proti chřipce: ano nebo ne?, 1.část

V tomto článku najdete málo známé informace, které podle autorů prokazují, proč očkování proti chřipce je naprosto bezcenné a proč je jejich obliba zcela založena na smyšlených studiích a lékařské mytologii. Pokud by se lidé dozvěděli, co se zde píše, tak se byznys s očkováním proti chřipce zhroutí přes noc. Informace vyšly v článku publikovaném v The Atlantic a Natural News.

Číst dále: Očkování proti chřipce: ano nebo ne?, 1.část

 

Volné radikály, antioxidanty

V současné době se stále častěji mezi lékaři, ale i laiky, hovoří o působení tzv. volných radikálů, případně tzv. oxidačního stresu v rozvoji nejrůznějších onemocnění a o významu tzv. antioxidantů v jejich prevenci.

Číst dále: Volné radikály, antioxidanty

 

Matrix v roce 2013

Toto je zpráva pro ty, kteří hledají pravdu v době velkých změn. Možná jste již zaznamenali, že proroctví o Mayském kalendáři byl podvod. Vesmír neskončil. Všichni jsme stále zde, a musíme čelit naší budoucnosti...

 

 

Číst dále: Matrix v roce 2013

 

Nová doba a Kali Yuga

Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 21.-23. prosince 2012. Neskončí, protože konec světa tak, jak jej známe již začal. To znamená uzavření jedné éry a zrození nové. Tento přechod bude bouřlivý a výrazný, podle Kali Yugy, védského vědění, přijdou výrazné změny.

To, že se svět mění a současný konzumní způsob života musí v příštích letech končit, signalizují některá znamení. Budeme prožívat konec jedné éry a zrození nové.

Číst dále: Nová doba a Kali Yuga

 

Strana 22 z 28

«ZačátekPředchozí2122232425262728DalšíKonec»