Články

Vitaminy nejsou bezpečné?

Vitaminy se nacházejí v potravinách i těle. Konzumace ve vysokých dávkách v izolované formě a nikoli v přirozené podobě v potravinách, našemu zdraví spíše uškodí. Jedná se jen o další magickou pilulku, která ale rovnováhu nenavodí . Nerovnováha v organismu vede k nežádoucím účinkům. V lednu 2000 stanovil Institute of Medicine poprvé horní limity vitaminu C a E v prevenci nežádoucích účinků.

Číst dále: Vitaminy nejsou bezpečné?

 

Kokosový olej proti bakteriím

Výzkum z Athlone Institute of Technology (AIT) v Irsku zjistil, že kokosový olej účinně brání růstu škodlivých bakterií, které mohou způsobit záněty dutin a ústní infekci, a to bez jakýchkoliv škodlivých vedlejších účinků.

Číst dále: Kokosový olej proti bakteriím

 

Oleje zdravé a nezdravé

Bez ohledu na to, pro který olej se rozhodnete, platí pokaždé zásada: používejte jen kvalitní rostlinné oleje lisované zastudena. Jsou sice o něco dražší než oleje získané jinými metodami, ale vyšší cena se v zájmu vašeho zdraví vyplatí. S rostlinnými oleji si skutečně dopřáváte zdraví, i proto, že mají velmi dobré složení mastných kyselin.

Číst dále: Oleje zdravé a nezdravé

   

Nohy o zeď

Zklidňuje a regeneruje nervový, žlázový, oběhový a imunitní systém

 

Číst dále: Nohy o zeď

 

Pozice Dítěte

Tato pozice v józe zklidňuje mysl a tělo, ulevuje zádům a stimuluje orgány v břišní dutině a malé pánvi...

Číst dále: Pozice Dítěte

 

Zimní průvodce

Zima je tady. Svět kolem nás ustupuje do pozadí, a přechází ve všeobjímající dlouhou sezónu spánku. Zvláštní klid charakterizuje zimu, a spolu s ní přichází potřeba přesměrovat vlastní energii...

Číst dále: Zimní průvodce

 

Ježíš se narodil, ale našli jsme ho?

Opět jsme v období adventu, což naznačuje, že Vánoce jsou už za chvíli...

Číst dále: Ježíš se narodil, ale našli jsme ho?

 

Podzimní léčivá strava

Tipy na správnou podzimní stravu...

 

Číst dále: Podzimní léčivá strava

 

Soumrak Mc Donald´s a fast-foodů?

Nadnárodní řetězec McDonald's se všemi způsoby snaží udržet zákazníky, ale veškeré reklamní triky a kampaně (ranní do poledních hodin se podávající snídaně, noční jídla od půlnoci do 4 do rána !) a zjednodušené objednávání jídla odvádí od klíčových problémů a nemají úspěch. Mnozí vlastníci restaurací s propůjčenou licencí na provozování poboček v USA si stěžují na špatnou strategii a upozorňují na končící éru této firmy. Dokonce údajně 30% těchto restaurací je zadlužených a insolventních.

Číst dále: Soumrak Mc Donald´s a fast-foodů?

 

Více článků...

Strana 8 z 27

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Články
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube