Články

Bylinná terapie u chřipky

Uvedené byliny mohou zklidnit kašel a příznaky chřipky. Během chřipkového období zvyšují imunitu. Tyto byliny mohou snížit horečku, zklidňují bolesti v krku, a snižují bolesti břicha. Pijte několik šálků bylinkového čaje denně k vyléčení a prevenci chřipky.

Číst dále: Bylinná terapie u chřipky

 

Zdraví nebo nemoc

Deset základních faktorů často rozhoduje o tom, zda budeme zdraví nebo nemocní.

 

Číst dále: Zdraví nebo nemoc

 

Deprese

Deprese je změna nálady a chování, trvající několik týdnů, doprovázená příznaky. Může být endogenní ( bez zjevné příčiny) nebo exogenní, jako reakce na určitou událost ( úmrtí partnera, rozvod atd.).

Číst dále: Deprese

 

Očkování proti chřipce, 2.část

Historie chřipky odhaluje některé velké mezery v současné teorii o očkování a v podstatě dokazuje, že nefunguje...

 

Číst dále: Očkování proti chřipce, 2.část

 

Očkování proti chřipce: ano nebo ne?, 1.část

V tomto článku najdete málo známé informace, které podle autorů prokazují, proč očkování proti chřipce je naprosto bezcenné a proč je jejich obliba zcela založena na smyšlených studiích a lékařské mytologii. Pokud by se lidé dozvěděli, co se zde píše, tak se byznys s očkováním proti chřipce zhroutí přes noc. Informace vyšly v článku publikovaném v The Atlantic a Natural News.

Číst dále: Očkování proti chřipce: ano nebo ne?, 1.část

 

Volné radikály, antioxidanty

V současné době se stále častěji mezi lékaři, ale i laiky, hovoří o působení tzv. volných radikálů, případně tzv. oxidačního stresu v rozvoji nejrůznějších onemocnění a o významu tzv. antioxidantů v jejich prevenci.

Číst dále: Volné radikály, antioxidanty

 

Matrix v roce 2013

Toto je zpráva pro ty, kteří hledají pravdu v době velkých změn. Možná jste již zaznamenali, že proroctví o Mayském kalendáři byl podvod. Vesmír neskončil. Všichni jsme stále zde, a musíme čelit naší budoucnosti...

 

 

Číst dále: Matrix v roce 2013

 

Nová doba a Kali Yuga

Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 21.-23. prosince 2012. Neskončí, protože konec světa tak, jak jej známe již začal. To znamená uzavření jedné éry a zrození nové. Tento přechod bude bouřlivý a výrazný, podle Kali Yugy, védského vědění, přijdou výrazné změny.

To, že se svět mění a současný konzumní způsob života musí v příštích letech končit, signalizují některá znamení. Budeme prožívat konec jedné éry a zrození nové.

Číst dále: Nová doba a Kali Yuga

 

2012-co bude dál?

Nedávno bylo zveřejněno hlasování více než 16.000 lidí po celém světě, které se snažilo zjistit procento lidí, kteří se domnívají, že svět se chýlí ke konci. Dvě země s nejvyšším procentem lidí, kteří věřili v konec světa, byly Turecko a USA. Naopak k národům s nejnižším počtem lidí, kteří věřili konci světa patří Belgie a Velké Británie. Celkově jeden ze sedmi lidí věří na konec světa, a asi jeden z deseti věří, že se tak stane v roce 2012.

Nepočítejme se zánikem světa po 21.12. Svět takový jaký známe ale podle všeho spěje ke konci a blíží se zrození nové, spirituální éry.

Číst dále: 2012-co bude dál?

 

Sezonní deprese

Typický příklad úzkého vztahu mezi psychikou a ročním obdobím je podzimní a zimní splín až deprese.

Číst dále: Sezonní deprese

 

Strana 21 z 27

«ZačátekPředchozí21222324252627DalšíKonec»
Články
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube