Články

Prodělání nemoci poskytuje lepší imunitu než očkování

O tom, že kolektivní imunita a prodělání nemoci poskytuje větší ochranu než očkování, a riziku očkování mladých lidí a dětí.

Číst dále: Prodělání nemoci poskytuje lepší imunitu než očkování

 

Omega-6 mastné kyseliny v potravinách a zánět

Klinické studie a vědecký výzkum prokazuje, že pro zdraví je zásadní vyvážený poměr mezi omega-6 a omega-3 tuky.
Jak zmiňuji v mnoha článcích a knihách, výrazný nepoměr mezi omega-3 a omega-6 podporuje zánět. Zatímco dříve poměr Omega-6 a Omega-3 tvořil 1:1 až 4:1, současná západní strava dosahuje poměru až 20:1! Při zánětu se v buňkách nachází velké množství arachidonové omega-6 prozánětlivé kyseliny.

Číst dále: Omega-6 mastné kyseliny v potravinách a zánět

 

Co dělám, když je tzv. lockdown...

1. Ráno když vstanu a jsme doma, protože nemůžu do našeho centra v Praze, jdu do sauny nebo si doma zacvičím

 

Číst dále: Co dělám, když je tzv. lockdown...

 

Nová studie uvádí, že roušky u dětí způsobí zdravotní obtíže

Německá a první studie svého druhu zahrnující 25,000 dětí ukazuje, že školáci trpí nejen fyzicky ale i psychicky při nošení roušek, a jejich nošení má negativní efekt na chování, soustředěnost a zájem o učení. Tyto projevy se běžně neuvádí v médiích, které pouze straší aniž by informovaly. Z celkového počtu dětí 25930 se po nahlášení rodiči do databáze projevily zdravotní potíže u nejméně 17854 dětí. Tyto zdravotní obtíže se objevují u 68% školáků, které byly nuceny nosit roušku v průměru 4 a půl hodiny denně.

 

Číst dále: Nová studie uvádí, že roušky u dětí způsobí zdravotní obtíže

 

Rozhovor s imunologem Vojtěchem Thonem o COVID-19

Přináším rozhovor o pandemii COVID-19. S imunologem a profesorem MUDr. Vojtěchem Thonem se znám dlouhou dobu a proto jsem ho požádal o odpovědi na několik otázek. Jde o názor odborníka v této oblasti, nicméně na druhé straně, existují jiné názory, například prof. Bhakdi v tomto rozhovoru (anglicky) opakuje, že současná opatření jsou nesmyslná, roušky nemají smysl, u dětí jde o týrání atd. K tomuto rozhovoru s nejdůležitějšími body se vrátím v dalším článku.

Stále platí z mé strany, že zásadní je váš zdravotní stav a vaše imunita ovlivněné životosprávou, která se umí vypořádat s virozami i nového druhu...

Číst dále: Rozhovor s imunologem Vojtěchem Thonem o COVID-19

 

Naše cesta k přirozenému porodu - od arogance k empatii

Porod je naprosto výjimečným okamžikem v životě ženy a také partnera, manžela a rodiny.

Číst dále: Naše cesta k přirozenému porodu - od arogance k empatii

 

WHO a někteří vědci varují před lockdownem - COVID-19 je pro děti méně nebezpečný než sezonní chřipka

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) způsobí uzavírání společnosti a ekonomik nenapravitelné škody na lidech - a vyvolá nárůst chudoby a psychických obtíží. Epidemiologové ze Stanfordské, Oxfordské a Harvardské univerzity připravili petici, aby ukončili neetické šílenství kolem COVIDu a lockdownů.

 

Číst dále: WHO a někteří vědci varují před lockdownem - COVID-19 je pro děti méně nebezpečný než sezonní chřipka

 

Někteří výrobci umělé výživy využívají pandemie a varují před kojením

V časopise The Lancet se uvádí znepokojující komentáře ohledně toho, jak jen v USA 70 miliardový byznys s kojeneckou výživou zneužívá současné situace kolem COVID-19 k propagaci a prodeji svých umělých výživ.

Číst dále: Někteří výrobci umělé výživy využívají pandemie a varují před kojením

 

Není to zabijácký virus, říká německý mikrobiolog

V případě, že nemáte dost času sledovat různé informace, vám přináším přehled rozhovorů, které nevysílají média jako Česká televize.

Následující rozhovory jsou jen přehledem zajímavých článků  a rozhovorů na internetu. Nejsem imunolog, proto dávám prostor pro názory, ať každý si může udělat svůj názor...

Číst dále: Není to zabijácký virus, říká německý mikrobiolog

 

Klimatizace-škodí nám?

V létě nás provází horké dny. Je známo, že myšlení lidí je dosti ovlivněno počasím. Celkově ale pocit chladu je vždy vnímán negativněji než větší teplo. V jednom průzkumu až 40% lidí bylo přesvědčeno, že klimatizace může škodit, nenabízí žádnou výhodu anebo brání cirkulaci čerstvého vzduchu. Nejsem přítelem klimatizace zejména pokud jí používáte doma a není to vyloženě nutné (nař. v tělocvičně kde by bylo velmi teplo, nebo pokud spíte v teplé ložnici, pak má přiměřené ochlazení vzduchu smysl).

Číst dále: Klimatizace-škodí nám?

 

Více článků...

Strana 1 z 30

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»