Články

Naše cesta k přirozenému porodu - od arogance k empatii

Porod je naprosto výjimečným okamžikem v životě ženy a také partnera, manžela a rodiny.

Číst dále: Naše cesta k přirozenému porodu - od arogance k empatii

 

WHO a někteří vědci varují před lockdownem - COVID-19 je pro děti méně nebezpečný než sezonní chřipka

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) způsobí uzavírání společnosti a ekonomik nenapravitelné škody na lidech - a vyvolá nárůst chudoby a psychických obtíží. Epidemiologové ze Stanfordské, Oxfordské a Harvardské univerzity připravili petici, aby ukončili neetické šílenství kolem COVIDu a lockdownů.

 

Číst dále: WHO a někteří vědci varují před lockdownem - COVID-19 je pro děti méně nebezpečný než sezonní chřipka

 

Někteří výrobci umělé výživy využívají pandemie a varují před kojením

V časopise The Lancet se uvádí znepokojující komentáře ohledně toho, jak jen v USA 70 miliardový byznys s kojeneckou výživou zneužívá současné situace kolem COVID-19 k propagaci a prodeji svých umělých výživ.

Číst dále: Někteří výrobci umělé výživy využívají pandemie a varují před kojením

 

Není to zabijácký virus, říká německý mikrobiolog

V případě, že nemáte dost času sledovat různé informace, vám přináším přehled rozhovorů, které nevysílají média jako Česká televize.

Následující rozhovory jsou jen přehledem zajímavých článků  a rozhovorů na internetu. Nejsem imunolog, proto dávám prostor pro názory, ať každý si může udělat svůj názor...

Číst dále: Není to zabijácký virus, říká německý mikrobiolog

 

Klimatizace-škodí nám?

V létě nás provází horké dny. Je známo, že myšlení lidí je dosti ovlivněno počasím. Celkově ale pocit chladu je vždy vnímán negativněji než větší teplo. V jednom průzkumu až 40% lidí bylo přesvědčeno, že klimatizace může škodit, nenabízí žádnou výhodu anebo brání cirkulaci čerstvého vzduchu. Nejsem přítelem klimatizace zejména pokud jí používáte doma a není to vyloženě nutné (nař. v tělocvičně kde by bylo velmi teplo, nebo pokud spíte v teplé ložnici, pak má přiměřené ochlazení vzduchu smysl).

Číst dále: Klimatizace-škodí nám?

 

5G poškozuje zdraví a je pravděpodobně karcinogenní

Telekomunikační společnosti obviňují vědce, že šíří strach ohledně negativního vlivu bezdrátové technologie 5G. Analýza vědecké literatury a studií ukazuje, že u nového internetu 5G existují zdravotní rizika....

Číst dále: 5G poškozuje zdraví a je pravděpodobně karcinogenní

 

Vysoký cholesterol chrání před infekcemi

Ve své nové připravované knize o imunitě se zabývám zásadním vlivem životosprávy na naši imunitu. Rád bych v tomto článku zmínil málo známou souvislost mezi cholesterolem a imunitou. Chcete mít vyšší cholesterol a dožít se ve zdraví vysokého věku nebo nízký cholesterol, jak se propaguje, ale s rizikem infekčního onemocnění a rakoviny?

Číst dále: Vysoký cholesterol chrání před infekcemi

 

V Itálii umírají na koronavirus ti, co jsou už nemocní

Studie italské vlády - 99% úmrtí na koronavirus byli již nemocní, polovina byla diagnostikována s 3 a více nemocemi...

Číst dále: V Itálii umírají na koronavirus ti, co jsou už nemocní

 

Koronavirus - zdraví je silná imunita, část 2

Nový typ koronaviru označovaný jako „nový koronavirus" neboli 2019-nCov, případně také jako wuchanský koronavirus, se objevil poprvé v na začátku prosince 2019 v čínské provincii Chu-pej, způsobuje infekční onemocnění nazývané terminologicky COVID-19. Máme se bát virů nebo vlastní slabé imunity?

Číst dále: Koronavirus - zdraví je silná imunita, část 2

 

Chřipka a koronavirus, část 1

Virová onemocnění, chřipka a COVID-19, nemoc způsobená novým koronavirem, způsobují respirační infekční onemocnění. Obě onemocnění jsou způsobena odlišnými viry...

Číst dále: Chřipka a koronavirus, část 1

 

Více článků...

Strana 1 z 29

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»