Tento článek je překladem článku z amerického serveru, a je otázkou, nakolik zejména pátý bod je konspirací nebo vychází z nějakých podložených fakt. Pro zajímavost ale s mírnými úpravami článek uvádím…

#1) Ebola se nerozšíří

Kdo to může zaručit? Podle oficiálních zdrojů se nemáme čeho bát. Ale při dnešním způsobu cestování a tzv. „globalizaci” se jen otázkou času, kdy dojde k epidemii Eboly nebo nějakého jiného viru. Rozhodně tomu nezabrání zrušených přímých leteckých linek z Afriky. Viry a bakterie neznají hranic a k šíření přispívá oslabená imunita lidí žijící ve stresu na nekvalitní stravě.
Americký úřad Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ale ohlásil, že pokud se nepodaří zastavit epidemii Eboly v západní Africe, epidemie se může v nejbližších letech rozšířit do celého světa.

#2) Ebola se přenáší jen přímým kontaktem tělesnými tekutinami

Není to pravda. Ebola se šíří vzduchem na krátké vzdálenosti částicemi ve vzduchu (aerosolem) či tekutinami, ale vědci nevylučují, že se současná mutace viru může šířit vzduchem jako chřipka. Též ji lze chytit kontaminovaným povrchem. V závislosti na klimatu, teplotě, vlhkosti může Ebola virus přežívat na povrchu kliky nebo klávesnice či tlačítek na bankomatu několik minut až hodin poté, co se ho dotkne infikovaný člověk. Poté stačit se dotknout stejného místa a následně si protřít oči, doknout nosu nebo úst. Proto se Ebola může rozšířit v dopravních prostředcích. Ebolu zničí slunce, jinak umí přežít dlouhou dobu bez slunce, například v metru.

#3) Nespoléhejte jen na oficiální prohlášení a tisk

Nikdo vám nemůže zaručit, že má infekci pod kontrolou. Rozhodně ne nemocnice, které ve svých prohlášních tvrdí, že jsou na Ebolu připraveni. V dnešním světě nelze zaručit, kdo přiletuje a zda už není nakažen. Inkubační doba Eboly je 21 dnů, ale podle posledních informací může být dokonce 42 dnů. V této době i poté může taková nakažený člověk chodit ulicemi a šířit nekontrolovaně infekci. Rozhodně může projít i prohlídkami na letištích.

#4) Jedinou obranou proti Ebole je očkování a chemické léky

Ne. Není v zájmu farmaceutických firem, aby se lidé dozvěděli, že proti virům fungují přírodní prostředky. V USA v současné době dochází k pronásledování a kriminalizaci firem, nabízejících koloidní stříbro a esenciální oleje. Přírodní přípravky, koření, byliny a potraviny mohou výrazně zvýšit imunitu. Doporučuje se užívat vitamin D, zinek a další byliny.
Začněte posilovat imunitu a nečekejte na vakcínu.

#5) Nová mutace Ebola viru se objevila náhle a náhodou

Není pravděpodobné. Podle jednoho vědce může být moderní varianta Ebola viru vytvořená v laboratořích. “Ebola je geneticky modifikovaný organismus”, napsal Dr. Cyril Broderick, profesor botanické patologie, v listu Liberian Observer.
Potvrzuje existenci výzkumu biologických zbraní.

Podle jednoho zdroje si americká vláda patentovala Ebola virus v roce 2010, patent číslo CA2741523A1, odkaz zde: http://www.google.com/patents/CA2741523A1, to znamená, že americká vláda má patent na veškerý výzkum Eboly. Současné agresivnější chování Eboly v porovnání s mírnějším projevem Eboly v minulosti ukazuje, že buď zmutovaný Rola virus unikl z laboratoří nebo může být použit jako biologická zbraň..

Někteří vědci otevřeně mluví o globálním snižování populace za pomoci biologických zbraní jako je Ebola. Dr. Eric Pianka z University of Texas v Austinu obhajoval použití Eboly ke snižování populace, což bylo zveřejněno v Life Site News.

V současné době se narodí na naší planetě každý den 200 tisíc lidí.

Zdroj: upravený překlad z NaturalNews.com
Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.

Chronický zánět a nemoci

Zánět je typická fyziologická reakce na infekce a poranění, kdy imunita zabíjí mikrobi, obnovuje zdravou tkáň a nastoluje homeostázu. Akutní zánětlivá reakce je časově ohraničená a vede k uzdravení. Imunoregulační cytokiny jako IL-10 a TGF-beta zastavují zánětlivou kaskádu a aktivují regulační buňky.

Nové studie: Infekčnost očkovaných a zánět srdce a cév po očkování mladých lidí

Nové studie ukazují, že virová nálož očkovaných je stejná jako neočkovaných, jiné dvě studie ukazují na riziko infaktu a zánětu srdce po očkování mladých lidí.

Vitamin D významně snižuje úmrtnost a zánětlivou reakci u pacientů s COVID-19.

Nová studie ukazuje, že vitamin D hypoteticky snižuje riziko úmrtí na COVID-19 téměř k nule!! Podle autorů analýzy by se k dosažení žádoucí hladiny vitaminu D3 a užívání dostatečně vysokých ...

SARS-CoV-2 spike protein (COVID-19 i ve vakcínách) blokuje opravu poškozené DNA v buňkách

V nové studii, která ale neproběhla na živém organismu, ale in vitro, na buněčných kulturách, se ukazuje, že SARS-CoV-2 spike protein (základ vakcín proti COVID-19) výrazně blokuje obnovu poškozené DNA, nutnou pro získanou imunitu.