Toto je zpráva pro ty, kteří hledají pravdu v době velkých změn. Možná jste již zaznamenali, že proroctví o Mayském kalendáři byl podvod. Vesmír neskončil. Všichni jsme stále zde, a musíme čelit naší budoucnosti…

Přináším článek z amerického webového serveru, a i když nám mnohé myšlenky mohou připadat možná až moc agresivní a nadnesené (například nazývá Baracka Obamu masovým vrahem dětí vzhledem k válkám v arabském světě a válečným zločincem), je zajímavé si je přečíst. Každý se může udělat pak svůj úsudek.

Téměř vše, co si myslíte, že je reálné, je vlastně výmysl. Prakticky všechno, o čem jste přesvědčeni – o bankovnictví, politice, medicíně, médiích a dokonce i historii bylo paděláno a zkonstruováno pro současnou verzi Matrix. Lidé byli zotročeni tak hluboce, že si ani neuvědomují, že jsou otroci. Jsou produktem staletí trvajících dlouhých kampaní kulturní manipulace, revizionistické historie a chemických vlivů, obsahujících kyseliny, fluoridy a injekce rtuti, glutamát a formaldehyd.

Nejvíce zlověstnou částí Matrixu, ve kterém nyní žijeme, je navození přesvědčení, aby lidé potlačili svou vlastní svobodnou vůli. Bylo by vhodné vzdát se manipulátorů, kteří ovládají nejen svou mysl, ale celou vaši realitu. Jak Edward Bernays, otec moderní propagandy, vysvětluje: „Chápeme-li mechanismy a motivy mysli, je nyní možné ovládat masy podle naší vůle, aniž by o tom věděli… Jsme řízeni, naše mysl je lisovaná, náš vkus se tvořil, naše myšlenky navrhli převážně muži, o kterých jsme nikdy neslyšeli …”

V téměř každém činu našeho každodenního života, ať už v oblasti politiky nebo podnikání, v našem sociálním chování nebo etickém myšlení dominuje poměrně malý počet osob, kteří rozumí duševním procesům a chování lidí. Jsou to oni, kdo tahají za drátky, a řídí společnost.

Pokaždé, když zapnete televizi, jsou falešné představy a bludy podvědomě implantovány do vašeho mozku. To se stane, když se budete dívat na zprávy, když si pustíte film, nebo i když platíte daně. Lidé v minulosti uvěřili frázím “demokracie” nebo “politici se o vás starají”, nebo “farmaceutické firmy jsou humanitární organizace.”

Nejpozoruhodnější vlastností této propagandy je to, že lidé, kteří jsou stále a hluboce manipulované touto propagandou nemají ponětí, že jsou manipulováni.Téměř všichni, když se jich zeptáte, bude trvat na tom, že nejsou manipulováni. Dělají svá vlastní rozhodnutí. A přesto jdou do obchodu a koupí všechny chemické produkty, které viděli v televizi. Hodnoty, etika, emoce a mytologie jsou zcela zmanipulované a vykonstruované. Například: Slavíte Kryštofa Kolumba? Přitom Kryštof Kolumbus byl masový vrah.

Jistě jste se učili bludy o očkování proti chřipce. “Očkování proti chřipce zastaví chřipku!” je nesmysl, stejně jako tvrzení, že rtuť v očkovacích látkách je dobrá pro děti. Zaklínání vědou je tyranským křikem těch, kteří absolutně pohrdají vědou, ale kteří požadují poslušnost na svých zdeformovaných chemických doktrínách. Je mnohem více pravděpodobné, že bude zabiti při střetu s jelenem na silnici, než obětí psychopatického masového střelce. A mnohem větší pravděpodobností, že budete zabiti svým lékařem, než zbraní: až 784.000 Američanů je zabito každý rok lékaři a léky. Nevědomá populace, je vedena do spárů tyranie a útlaku, geneticky modifikovaných organismů a aspartamu.

Vlády potřebují vybírat daně nejen na financování státu, nejen na zvýšení příjmů, ale aby mohli kontrolovat společnost. Je povoleno uctívat zpěváky, sportovce, herce – a účelově se podporuje nevraživost vůči všem, co se vymykají společnosti a normám (prepeři, veteráni, vegetariáni, pěstitelé biopotravin, propagátoři teorií, které nejsou tzv.vědecky podpořené…). U mnohých událostí se jednostranně označí viník, a lidé mají často dojem, že svůj názor si vytvořili sami, i když celá záležitost byla zinscenována. Lidé byli vyškoleni si myslet, že každý, kdo zpochybňuje oficiální teorie vymýšlí konspirační teorie. Každá strategie duševního vlivu byla použita proti lidem. Většina lidí se nepovznese na to deklarovat svou svobodnou vůli a suverenitu, protože byli školeni věřit, že nejhorší věc na světě je být “jiný”.

Život nabízí neuvěřitelnou, posvátnou duchovní cestu, kdy jsme byli obdařeni svobodnou vůli. Každý máme své vlastní bytí – jde o to, zbavit se strachu nebýt jako všichni ostatní, že stejně jako všichni ostatní, nemluvit jako všichni ostatní, a “nezapadnout do průměrů”, nebát se projevit svou individualitu.

Z Matrixu se lze vymanit, když si budete zjišťovat informace i z jiných zdrojů než oficiálních medií. Existuje spousta jiných zdrojů informací, například Natural News, kde vyšel tento článek. Rozšiřte své vědomí, navažte kontakt s vesmírnou energií. Po své smrti tak vaše duše při prohlížení života neprohlásí: “Tak jsem promarnila zbytečně život v zoufalé snaze zůstat normální.”

Natural News (článek byl při překladu upraven a zkrácen, ale idea článku zůstala zachována).

Vyšší cholesterol je spojen s dlouhověkostí

V analýzách nižší cholesterol, nikoli vyšší, zvyšoval riziko předčasného úmrtí. Kornatění tepen a nemoci srdce bývají významnější u starších lidí a jejich riziko by mělo být tedy vyšší než u ...

Jíst více tuků a bílkovin, méně cukrů

Změny ve stravování na základě doporučení jíst méně tuku a více sacharidů způsobuje metabolické poruchy v populaci. Potravinářskému průmyslu přinesly velké zisky nezdravé sacharidy (těstoviny, ...

Jak zdravá jsou vaše střeva?

Nejen o svátcích, ale i během roku často sníme více cukru, pijeme více alkoholu, méně spíme a často i vynecháme cvičení. Tyto návyky ovlivňují střevní sliznici a podporují přerůstání nezdravých ...

Mražené potraviny v zimě podporují zdraví

V zimě hrozí konzumace přemrzlého ovoce. Mráz poškozuje mnoho druhů ovoce a zeleniny, kdy se ztrácí vitaminy, minerály, konzistence a chuť (např citrusy hořknou). Rychleji se kazí. Při pokojové ...
Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.