Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 21.-23. prosince 2012. Neskončí, protože konec světa tak, jak jej známe již začal. To znamená uzavření jedné éry a zrození nové. Tento přechod bude bouřlivý a výrazný, podle Kali Yugy, védského vědění, přijdou výrazné změny.

To, že se svět mění a současný konzumní způsob života musí v příštích letech končit, signalizují některá znamení. Budeme prožívat konec jedné éry a zrození nové.

Události a změny

Podívejme se na události a změny, které charakterizují změny:

Tornáda, zemětřesení a tsunami – Zpočátku to vypadalo jako náhoda, ale teď je to pravidlem. Počasí se dostává do extrémů. Více než 120 tornád nedávno zasáhlo americký středozápad. New York byl pod vodou…Toto je pouze začátek … Všímejte si dalších změn v počasí v průběhu příštích 18 měsíců.

Úbytek včel – Colony Collapse Disorder (syndrom zhroucení včelstev), vymírání včel a celých včelích kolonií (resp. kolonie kde nejsou dělnice) se nadále zrychluje nejen v severní Americe, ale i Evropě. Nejspíše je způsoben částečně chemickými pesticidy, změnami klimatu a geneticky modifikovanými organismy.

Zvýšená konzumace potravy zvířaty – podívejte se někdy na ptáky, kteří nepřirozeně tloustnou, sledujte psa či kočku, zda více v poslední době nežere (máme takovou zkušenost s naším kocourem). Zvířata se tak chovají vždy, když se potřebují předzásobit na zlé časy.

Katastrofy v jaderných elektrárnách, tankerů apod.- katastrofa elektrárny Fukushima prokazuje, že pokrok ve vědě a jaderná energie, která měla být ekologická, je nebezpečná, lehce zničitelná Přírodou a může zamořit toxiny naši planetu nejen při úniku z poškozeného reaktoru, ale také skladováním jaderného odpadu. Selhání Fukušima reaktoru č. 4 je mnohem větší hrozba, které čelíme právě teď. Podle velvyslance při OSN Murata, “osud světa” závisí na reaktoru č. 4. Selhání tohoto reaktoru má potenciál “zničit civilizaci, jak ji známe,” říká.

Ozářování potravin a lidí – podle některých zpráv celosvětové zásoby potravin jsou nyní kontaminovány radioaktivním spadem z Fukušimy. Radioaktivní cesium izotopy přetrvávají po staletí. Celková radiační zátěž lidí (RTG, CT vyšetření, vysílače, počítače) nyní dosahuje bodu masové neplodnosti.

Cenzura – potlačování svobodného projevu v mnoha zemích, šikana a pomlouvání za informace, které nejsou v souladu s oficiálními teoriemi, zesměšňování tzv. konspiračních teorií vyjadřuje strach z pravdivých informací.

Zdravotnický systém – monopol západní medicíny, omezování přístupu k jiné než západní zdravotní péči, dominující lobby farmaceutických firem, povinné očkování, korupce lékařů, zbytečné výdaje na prostředky a léky. Dopad z výroby a spotřeby léků, který putuje do řek a půdy.

Zvyšující se ceny potravin a neúrody – ceny potravin budou nadále rychle stoupat v příštích letech kvůli extrémům v počasí, globální kontaminaci plodin geneticky modifikovaných organismů. Možná není špatné přemýšlet o založení domácí zahrady …

GMO kontaminace naší planety – genetické znečištění naší planety prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů. Je to ” skvrna”, smrtící zmutovaná DNA rozšířením do potravinářských plodin přinese hlad a neúrodu. Je možnou příčinou ubývání včelstva. Viz výše.

Eskalace pádu ekonomiky – v ekonomického systému s blížícím se kolapsem, nelze donekonečna tisknout peníze a zvyšovat daně.

Manipulace – Jedním z nejvíce znepokojivých znamení, je manipulace s lidmi a ještě horší, důvěra v informace, které vidí a slyší v některých mediích. Ať je to o vysokém cholesterolu, očkování, chemických potravinách pro děti nebo o ekonomice či nutnosti smyšlených válek (Irák, Lybie)…Musíte si ověřovat informace sami a posuzovat pro a proti.

Přemýšlejte o tom, co se děje kolem vás v těchto dnech. To jsou znaky civilizace ovládané korporacemi a finančními kruhy postavené na naprosto neudržitelných postupech, které nemají budoucnost.

Kali-yuga: předpověď starých Véd

Védy jsou starověké indické texty v Indii, patří mezi nejstarší posvátné učení na světě. První Védy datujeme do období 3500 let před Kristem.Ve Vedách se uvádí čtyři věky, nazývané Yuga. Počátek poslední Kali Yugy je datován roku 3102 před Kristem, kdy nastává poslední období, počátek civilizace- jen 12 roků od mayského data předvídajícího změny! A Védy, stejně jako Mayové, uvádí, že Kali Yuga bude trvat 5000 let, tedy do našeho století. To znamená, že védy předvídaly změny, které nastanou v tomto století.

Znamení probíhající Kali Yugy

Kali Yuga označuje dobu železnou, charakterizovanou ignorancí, temnotou, celkovým poklesem dobra a blahobytu ve světě. Naši dobu popisuje jako:
duchovní temnotu,
násilí,
lži a pokrytectví,
nevědomost: inteligence a paměti snížena,
nemilosrdnost, krutost, a intoleranci,
peníze nad právem,
chamtivost, závist, sobectví,
lenost,
devastaci přírody,
narůstající počet lidí bez domova a jídla,
ztrátu ideálů, ctnosti, slušnosti, režimu a čestnosti,
závislost,
lidé motivované nejtvrdší instinktů,
zneužívání žen, dětí, a zvířat,
obohacování náboženských vůdců s jejich touhou hromadit bohatství (viz církevní restituce),
vlády ovládané zločinci a teroristy, kteří zneužívají svou moc, a využívají ty, které mají chránit a sloužit jim
Nezní vám to povědomě?

Věk Kali Yugy, boje dobra se zlem, lze prožít a dosáhnout osvobození mantrami a prací na sobě (disciplína, pomoc ostatním atd.).
Podle hinduistické předpovědi totiž po Kali Yuze přijde Satja Yuga – slatý věk spirituality a pravdy, tedy tisíce let míru, pravdy, spravedlnosti, rovnováhy, etického chování, čisté mysli a vlídnosti.

David Frej

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.

Chronický zánět a nemoci

Zánět je typická fyziologická reakce na infekce a poranění, kdy imunita zabíjí mikrobi, obnovuje zdravou tkáň a nastoluje homeostázu. Akutní zánětlivá reakce je časově ohraničená a vede k uzdravení. Imunoregulační cytokiny jako IL-10 a TGF-beta zastavují zánětlivou kaskádu a aktivují regulační buňky.

Nové studie: Infekčnost očkovaných a zánět srdce a cév po očkování mladých lidí

Nové studie ukazují, že virová nálož očkovaných je stejná jako neočkovaných, jiné dvě studie ukazují na riziko infaktu a zánětu srdce po očkování mladých lidí.

Vitamin D významně snižuje úmrtnost a zánětlivou reakci u pacientů s COVID-19.

Nová studie ukazuje, že vitamin D hypoteticky snižuje riziko úmrtí na COVID-19 téměř k nule!! Podle autorů analýzy by se k dosažení žádoucí hladiny vitaminu D3 a užívání dostatečně vysokých ...

SARS-CoV-2 spike protein (COVID-19 i ve vakcínách) blokuje opravu poškozené DNA v buňkách

V nové studii, která ale neproběhla na živém organismu, ale in vitro, na buněčných kulturách, se ukazuje, že SARS-CoV-2 spike protein (základ vakcín proti COVID-19) výrazně blokuje obnovu poškozené DNA, nutnou pro získanou imunitu.