V tomto článku se budeme zabývat spíše argumenty proti některým očkováním, protože doporučení očkovat si platí výrobci vakcín a doporučují je lékaři jako jedinou alternativu. S vývojem nových a nových očkovacích látek stoupá množství doporučených očkování, a zvyšuje se počet nových vakcín, které si lze naštěstí jen dobrovolně koupit. Lidé ale nejsou dostatečně informováni o rizicích zejména některých očkování, v médiích se prosazují jen pozitivní stránky očkování. 

Očkovací kalendář

Mnoho rodičů si není vědomo nežádoucích účinků některých vakcín u dětí, toxických látek ve vakcínách, a účinku, které má očkování na nezralý imunitní systém dítěte. Podle oficiální teorie ti, co se nechají naočkovat jsou chráněni před nemocemi, proti kterým se nechávají očkovat, zatímco ti neočkovaní jsou ve velkém riziku. Přesto se uvádí jen na příbalových letácích, jaké nežádoucí účinky může očkování přinést a také to, že očkovaný jedinec může dostat nemoc, proti které byl očkován. Ano, existuje riziko poškození zdraví nebo i úmrtí na nemoc, proti které existuje očkování. Ale existuje ta samá možnost, že k úmrtí nebo nemoci dojde i po očkování.

V dnešní době se potlačuje přirozený vývoj imunity správnou stravou a přirozeným vývojem, protože už u kojenců od 9.týdne (!) se doporučuje očkování. V dnešní době dostávají děti 12x více vakcín než v roce 1940. Stoupá počet dětí s nemocemi jako porucha pozornosti, astma, cukrovka, obezita…

Dětský očkovací kalendář – časový přehled

povinné a nepovinné očkování
od 4. dne – 6. týdne TBC (Tuberkulóza)
od 6. týdne Rotaviry (1. dávka)
od 9. týdne Hexavakcína (1. dávka) Rotaviry (2. dávka)
3. měsíc Hexavakcína (2. dávka) Pneumokoky (1. dávka)
4. měsíc Hexavakcína (3. dávka) Pneumokoky (2. dávka)
5. měsíc Pneumokoky (3. dávka)
11. – 15. měsíc Pneumokoky (4. dávka, přeočkování)
15. měsíc Spalničky, zarděnky, příušnice (1. dávka) Spalničky, zarděnky, příušnice + neštovice (1. dávka)
do 18. měsíce Hexavakcína (4. dávka)
21. až 25. měsíc Spalničky, zarděnky, příušnice (2. dávka) Spalničky, zarděnky, příušnice + neštovice (2. dávka)
5. – 6. rok Záškrt, tetanus, černý kašel (přeočkování)
10. – 11. rok Záškrt, tetanus, černý kašel, dětská obrna (přeočkování)
11. – 12. rok TBC (Tuberkulóza) (přeočkování)
13. rok dětská obrna (přeočkování pro děti, které nedostaly 5. dávku v 10 letech)

Nežádoucí účinky očkování

Některé nové vakcíny nejsou dostatečně testované, obsahují toxické příměsi a nežádoucí účinky, které se dostatečně projeví, vedou ke stažení různých vakcín (naposledy u nás proti TBC). Některé děti i dospělí se tak stávají pokusnými králíky, nehledě na vliv, jaký má očkování na jejich nezralý imunitní systém.
V USA vyhráli rodiče postižených dětí soud ohledně kompenzace za autismus, kdy u jednoho chlapce se rozvinulo poškození mozku následkem zánětu po běžném očkování MMR vakcínou (spalničky, zarděnky, příušnice), u jedné dívky zase po očkování proti příušnicím zarděnkám a spalničkám, hexavakcínou, proti hemophilu a pneumokokům došlo k poruše vývoje.

Je možné uvažovat o tom, že očkování skutečně přispívá k nárůstu chronických dětských onemocnění, jako je astma, alergie, autismus, autoimunitní onemocnění, cukrovka, obezita, některé druhy rakoviny, a k rostoucí epidemii vývojových poruch? V pouhých dvacet čtyřech letech se deset očkovacích látek změnilo až na padesát vakcín, a další jsou na cestě.

Dvojnásobný počet děti v dnešní době trpí poruchami imunity a mozkových funkcí oproti 70letům, kdy se podávala jen polovina dnešních očkovacích látek. Spojitost mezi poškozením mozku, neurologickými poruchami a očkováním lze těžko popřít.V očkovacích látkách se nachází laboratorně změněné viry, bakterie, rtuť, formaldehyd (toxická látka, způsobující poškození mozku a zraku, má karcinogenní účinky, zažívací obtíže, bolesti hlavy-mnohé tyto nežádoucí účinky se projevují po očkování), phenoxyethanol, timerosal (konzervační látka, sloučenina rtuti poškozující mozek), gluteraldehyd, chlorid sodný, glutamát sodný MSG (poškozující mozek a nervový systém), peroxid vodíku, laktóza, sorbitol, želatina, hovězí a lidský albumin, antibiotika a také hliník (toxická látka způsobující např. demenci-viz dále).

Jakákoliv léčba přináší riziko a očkování není výjimkou, uvádí dr. Clayton, který předsedal odborníkům z Amerického Institute of Medicine, jenž přiznal na základě analýz 14 nežádoucích účinků, u kterých může dojít při očkování:
– křeče spojené s horečkou při očkování MMR vakcínou proti spalničkám, zarděnkám příušnicím
– vakcína MMR může vyvolat zánět mozku
– vakcíny MMR, proti neštovicím, pneumokokům
– vakcína MMR, očkování proti hepatitidě B, menigokokům a tetanu může způsobit vážnou alergickou reakci – anafylaktický šok
– očkování proti planým neštovicím může vyvolat toto onemocnění, případně poškození jater či meningitidu
– očkování může vyvolat slabost, mdloby a zánět

Níže uvádíme uvažovaná spojení o nežádoucích účincích a očkování:
• Guillain-Barre syndrom
• roztroušená skleróza
• polyneuropatie
• exacerbace astmatu
• autismus
• lupus
• Typ-1 diabetes
• revmatoidní artritida
• autoimunitní hepatitida
• chronický únavový syndrom
• fibromyalgie
• meningitida
• infarkt myokardu
• křeče
• zánět očního nervu
• poškození kloubů
• encefalopatie
• kožní nemoci
• migrény (je prokázáno, že přes 30% očkovaných osob trpí bolestmi hlavy či migrénami).
• syndrom náhlého úmrtí kojenců

df

Přečtěte si také:

Očkování, hliník a hexavakcína

Autismus a očkování

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.

Chronický zánět a nemoci

Zánět je typická fyziologická reakce na infekce a poranění, kdy imunita zabíjí mikrobi, obnovuje zdravou tkáň a nastoluje homeostázu. Akutní zánětlivá reakce je časově ohraničená a vede k uzdravení. Imunoregulační cytokiny jako IL-10 a TGF-beta zastavují zánětlivou kaskádu a aktivují regulační buňky.

Nové studie: Infekčnost očkovaných a zánět srdce a cév po očkování mladých lidí

Nové studie ukazují, že virová nálož očkovaných je stejná jako neočkovaných, jiné dvě studie ukazují na riziko infaktu a zánětu srdce po očkování mladých lidí.

Vitamin D významně snižuje úmrtnost a zánětlivou reakci u pacientů s COVID-19.

Nová studie ukazuje, že vitamin D hypoteticky snižuje riziko úmrtí na COVID-19 téměř k nule!! Podle autorů analýzy by se k dosažení žádoucí hladiny vitaminu D3 a užívání dostatečně vysokých ...

SARS-CoV-2 spike protein (COVID-19 i ve vakcínách) blokuje opravu poškozené DNA v buňkách

V nové studii, která ale neproběhla na živém organismu, ale in vitro, na buněčných kulturách, se ukazuje, že SARS-CoV-2 spike protein (základ vakcín proti COVID-19) výrazně blokuje obnovu poškozené DNA, nutnou pro získanou imunitu.