V nedávné prezentaci na konferenci TED, miliardář Bill Gates, který věnoval stovky milionů dolarů do výzkumu nových očkovacích látek, mluvil o problematice emisí CO2 a jeho vlivu na klimatické změny.

Jeho vzorec pro sledování emisí CO2 vypadá takto: CO2 = P x S x E x C.

P = Lidé
S = služby na osobu
E = energie za provozu
C = CO2 na jednotku energie

Pak dodává, že aby se dostalo CO2 na nulu, “pravděpodobně jedno z těchto čísel se bude muset dostat dost blízko k nule.” Bill Gates popisuje, že první číslo – P (lidé) – může být sníženo.

Toto prohlášení Billa Gatese nebylo uskutečněno omylem, ale zdá se, že úmyslně, pro účel veřejné prezentace. Co to znamená, když Bill Gates říká, že “….pokud se nám povede odvést skvělou práci na nových očkovacích látkách, mohli bychom snížit světovou populaci o 10 nebo 15 procent?”

Je zřejmé, že toto prohlášení znamená, že vakcíny mohou posloužit pro redukci populace.Vzhledem k tomu, že vakcíny nejsou z vědeckého hlediska prokázané, kladou si někteří otázku: Z jakého důvodu jsou vakcíny tak propagované? Bill Gates ná možná tuto odpověď poskytuje: „Jedním z hlavních cílů je snížit světovou populaci, abychom snížili emise CO2.

Jak lze vakcíny použít ke snížení světové populace?

Pokud vakcíny mají snížit světovou populaci, musely by být akceptovány většinou populace. Jinak by redukce populace nebyla velmi účinná. Pokud vakcíny mají být použity pro redukci populace, existují jen tři způsoby jak toho dosáhnout:

# 1) Mohou zabíjet lidi pomalu způsobem, který je nepozorovatelný, například během 10 – 30 roků urychlením degenerativních onemocnění.

# 2) Mohou snížit plodnost, a proto výrazně snížit porodnost na celém světě, a tím snížit světovou populaci po několik následných generací. Tato “měkká” metoda se může zdát více přijatelná pro vědce, kteří si přejí pokles světové populace, a nechtějí zdravotně poškozovat lidi. Je již prokázáno, že vakcíny mohou podporovat potraty. (http://www.naturalnews.com/027512_vaccines_miscarriage.html).

# 3) Mohou zvýšit úmrtnost na budoucí pandemie. Teoreticky by rozšířené očkování vedlo k záměrnému uvolnění vysoce virulentní chřipky s vysokou úmrtností. Tato “biologická zbraň” by mohla zabít miliony lidí, jejichž imunitní systémy by byly oslabeny předchozím očkováním.

To je známý vedlejší účinek některých vakcín. Viz článek očkování proti chřipce a články o očkování v rubrice Zdraví.

Možná ne náhodou, Gates naléval stovky milionů dolarů do očkovacích programů. Jeden takový program zkoumá vývoj vakcín, které by se mohly použít bez injekcí. Co je zajímavé, jeho nadace také investovala miliony do sterilizačních technologií. Snížením porodnosti (prostřednictvím technologií sterilizace) a průnik vakcíny do celé světové populace (pomocí nano-vakcín), by jeho zmíněný cíl snížit světovou populaci o 10 až 15 procent mohl dosáhnout během několika málo let.

Kdy budeme mít skutečně nezávislé hodnocení očkovacích látek?
Pokud chceme vážně prozkoumat bezpečnost vakcín, budeme potřebovat nezávislé přezkoumání důkazů. To je ale něco, co výrobci očkovacích látek odmítli zatím udělat.

Zdroj: naturalnews.com

Vyšší cholesterol je spojen s dlouhověkostí

V analýzách nižší cholesterol, nikoli vyšší, zvyšoval riziko předčasného úmrtí. Kornatění tepen a nemoci srdce bývají významnější u starších lidí a jejich riziko by mělo být tedy vyšší než u ...

Jíst více tuků a bílkovin, méně cukrů

Změny ve stravování na základě doporučení jíst méně tuku a více sacharidů způsobuje metabolické poruchy v populaci. Potravinářskému průmyslu přinesly velké zisky nezdravé sacharidy (těstoviny, ...

Jak zdravá jsou vaše střeva?

Nejen o svátcích, ale i během roku často sníme více cukru, pijeme více alkoholu, méně spíme a často i vynecháme cvičení. Tyto návyky ovlivňují střevní sliznici a podporují přerůstání nezdravých ...

Mražené potraviny v zimě podporují zdraví

V zimě hrozí konzumace přemrzlého ovoce. Mráz poškozuje mnoho druhů ovoce a zeleniny, kdy se ztrácí vitaminy, minerály, konzistence a chuť (např citrusy hořknou). Rychleji se kazí. Při pokojové ...
Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.