Jak píše Mike Adams, začátkem týdne mě čtenář upozornil na to, že článek o přírodních zubní pastách byl vložen na jakési nacistické webové stránky (bez mého svolení a vědomí, samozřejmě). “Ale i nacisté chtějí zdravé zuby!” sdělili mně.

To všechno se děje nyní, zatímco média referují o Angelině Jolie a jejím chirurgickém odstranění ňader, i když nemá rakovinu prsu. Pouhá přítomnost genu BRCA1 v jejím těle (která navíc neí zdaleko jediný a jistý indikátor rakoviny prsu) ji přiměl, aby se nechala operovat a propaguje tak bizarní a škodlivý druh “prevence”.

Jak se svět změnil

Vzpomínám si na dobu, kdy nacisté zkracovali části těla a ženy chtěli mít zdravé zuby.

Společnost se převrátila vzhůru nohama

Vzpomínám si na dobu, kdy žurnalistika znamenala kladení otázek místo plnění příkazů.

Vzpomínám si na dobu, kdy lidé, kteří upozornili na korupci byli vyzdvihováni spíše než posíláni do vězení.

Vzpomínám si na dobu, kdy setkat se s “přáteli” znamenalo skutečné lidi v reálném světě, ne virtuální kontakty na Facebooku.

Vzpomínám si na dobu, kdy bylo jídlo pěstované zemědělci pomocí semen, ne “sériově vyráběné” pomocí geneticky modifikovaných plodin.

Vzpomínám si na dobu, kdy hrdinové byli muži bránící čest svou či národa. Nyní jsou “hrdinové” jen přeplacení profesionální sportovci, kteří navíc oznámí, že jsou gayové.

Vzpomínám si na dobu, kdy byla voda z kohoutku neotrávená fluoridem, léčivy nebo chlorem.

Vzpomínám si na dobu, kdy slovo “terorista” znamená někoho, kdo nenávidí západní civilizaci, a ne někoho, kdo obdivuje ústavu.

Vzpomínám si na dobu, kdy byla podpora přidělována postiženým a nemohoucím, nikoliv nelegálním přistěhovalcům.

Možná jsem jen staromódní, ale vzpomínám si na dobu, kdy většina lidí skutečně věřila v individuální svobody a odpovědnost, nikoli socialismus a stát, který se o ně postará.

Společnost se převrátila a je vzhůru nohama. Možná je na čase, abychom ji vrátili zase na nohy!

upraveno podle Mike Adams, Natural News

Vyšší cholesterol je spojen s dlouhověkostí

V analýzách nižší cholesterol, nikoli vyšší, zvyšoval riziko předčasného úmrtí. Kornatění tepen a nemoci srdce bývají významnější u starších lidí a jejich riziko by mělo být tedy vyšší než u ...

Jíst více tuků a bílkovin, méně cukrů

Změny ve stravování na základě doporučení jíst méně tuku a více sacharidů způsobuje metabolické poruchy v populaci. Potravinářskému průmyslu přinesly velké zisky nezdravé sacharidy (těstoviny, ...

Jak zdravá jsou vaše střeva?

Nejen o svátcích, ale i během roku často sníme více cukru, pijeme více alkoholu, méně spíme a často i vynecháme cvičení. Tyto návyky ovlivňují střevní sliznici a podporují přerůstání nezdravých ...

Mražené potraviny v zimě podporují zdraví

V zimě hrozí konzumace přemrzlého ovoce. Mráz poškozuje mnoho druhů ovoce a zeleniny, kdy se ztrácí vitaminy, minerály, konzistence a chuť (např citrusy hořknou). Rychleji se kazí. Při pokojové ...
Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.