V Itálii umírají na koronavirus ti, co jsou už nemocní

Studie italské vlády - 99% úmrtí na koronavirus byli již nemocní, polovina byla diagnostikována s 3 a více nemocemi...

Média uvádí, že v Itálii zemřelo již 4000 osob. Co se v Tv neuvádí, je, že i některé zprávy zpochybňují přesnou diagnostiku a to, kdo na koronavirus zemře. Nedávná studie publikované v Itálii uvádí, že téměř každý, který zemřel na COVID-19 trpěl vážnějšími chronickými nemocemi.

Jak se uvádí na webu GreenMedInfo LLC., více než 99% úmrtí na koronavirus souviselo s vážnými zdravotními obtížemi, podle závěrů studie z Itálie.
Institut v Římě analyzoval záznamy, kde se zjistilo, že jen 0.8% obětí nemělo zdravotní obtíže.

coronavirus-italy

Polovina z obětí virózy trpělo nejméně třemi nemocemi. Více než 75% z nich mělo vysoký krevní tlak, 35% cukrovku a třetina trpěla srdečně-cévním onemocněním.
Průměrný věk těch, co se nakazili, je 63Let, ale většina těch, co podlehli infekci, je mnohem starší. Autoři uvádějí, že primárně viróza ohrožuje starší lidi (průměrný věk těch, co zemřeli, byl 79 let, a procento úmrtí není 8%, ale 2%.

Podle zprávy, 17 lidí zemřelo ve věku pod 50 let a všechny oběti pod 40 let, muži, trpěli závažnými onemocněními.

Zpráva ukazuje, že o tom, kdo onemocní a případně infekci podlehne, jsou starší lidé, kteří běrou více léků s neznámými interakcemi, nemají dobrý zdravotní stav, trpí různými onemocněními, ale celkově mají tito lidé slabý imunitní systém, který rozhoduje o průběhu infekce.

Zdroj: greenmedinfo.com