Články

Není to zabijácký virus, říká německý mikrobiolog

V případě, že nemáte dost času sledovat různé informace, vám přináším přehled rozhovorů, které nevysílají média jako Česká televize.

Následující rozhovory jsou jen přehledem zajímavých článků  a rozhovorů na internetu. Nejsem imunolog, proto dávám prostor pro názory, ať každý si může udělat svůj názor...

Číst dále: Není to zabijácký virus, říká německý mikrobiolog

 

5G poškozuje zdraví a je pravděpodobně karcinogenní

Telekomunikační společnosti obviňují vědce, že šíří strach ohledně negativního vlivu bezdrátové technologie 5G. Analýza vědecké literatury a studií ukazuje, že u nového internetu 5G existují zdravotní rizika....

Číst dále: 5G poškozuje zdraví a je pravděpodobně karcinogenní

 

Vysoký cholesterol chrání před infekcemi

Ve své nové připravované knize o imunitě se zabývám zásadním vlivem životosprávy na naši imunitu. Rád bych v tomto článku zmínil málo známou souvislost mezi cholesterolem a imunitou. Chcete mít vyšší cholesterol a dožít se ve zdraví vysokého věku nebo nízký cholesterol, jak se propaguje, ale s rizikem infekčního onemocnění a rakoviny?

Číst dále: Vysoký cholesterol chrání před infekcemi

 

V Itálii umírají na koronavirus ti, co jsou už nemocní

Studie italské vlády - 99% úmrtí na koronavirus byli již nemocní, polovina byla diagnostikována s 3 a více nemocemi...

Číst dále: V Itálii umírají na koronavirus ti, co jsou už nemocní

 

Koronavirus - zdraví je silná imunita, část 2

Nový typ koronaviru označovaný jako „nový koronavirus" neboli 2019-nCov, případně také jako wuchanský koronavirus, se objevil poprvé v na začátku prosince 2019 v čínské provincii Chu-pej, způsobuje infekční onemocnění nazývané terminologicky COVID-19. Máme se bát virů nebo vlastní slabé imunity?

Číst dále: Koronavirus - zdraví je silná imunita, část 2

 

Chřipka a koronavirus, část 1

Virová onemocnění, chřipka a COVID-19, nemoc způsobená novým koronavirem, způsobují respirační infekční onemocnění. Obě onemocnění jsou způsobena odlišnými viry...

Číst dále: Chřipka a koronavirus, část 1

 

Fluorid snižuje IQ - jsou zubní pasty s fluoridem vhodné?

V nové kanadské studii se poprvé sledoval vliv fluoridu sledovaný během těhotenství. Fluorid v pitné vodě se považoval za lék a prevenci zubních kazů od 50.let minulého století, a přitom to byl nepodařený experiment s toxickou látkou.

Číst dále: Fluorid snižuje IQ - jsou zubní pasty s fluoridem vhodné?

 

Důležitá potravina pro mozek

Počet seniorů má v roce 2050 dosáhnout 2 miliard a poruchy paměti. Některé potraviny a jejich polyfenoly mohou podpořit paměť u starších jedinců...

 

Číst dále: Důležitá potravina pro mozek

 

Genetika a civilizační choroby? Mnohem zásadnější je životní styl

Výzkumy ukazují, že změnami v životosprávě, nejen stravě, ale také úpravou spánku, přiměřeným pohybem, omezením toxických látek, stresu a krátkodobými půsty se snižuje riziko chronických nemocí až o 80 %.

Čtěte zde rozhovor...

 

Snížení zánětu snižuje riziko nemocí srdce

Zánět je ozdravná reakce těla na nebezpečné infekce, poškození a poranění a je součástí reakce imunitního systému. Zánět signalizuje imunitnímu systému, aby začal vylučovat speciální buňky, které likvidují mikrobi a uzdravují poškozené tkáně. Jak uvádím v knihách a v článcích, chronický zánět zvyšuje riziko civilizačních nemocí, jako alergie, cukrovka, rakovina, autoimunitní nemoci např štítné žlázy a také nejčastější příčinu úmrtí, nemoci srdce a cév.

Číst dále: Snížení zánětu snižuje riziko nemocí srdce

 

Více článků...

Strana 3 z 31

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»