Spisovatel Richard Preston napsal v roce 1994 knihu nazvanou The Hot Zone. Jeho úvahy vycházejí z informací, které získal na základě desítek rozhvorů s lékaři, vědci a virology. Popisuje již v té době Ebolu a další nemoci jako AIDS…

Člověk jako parazit

V jedné části knihy píše: “Lidé jsou infekce a Ebola je imunitní reakcí Země. Infekce jako Ebola, AIDS a další jsou přirozeným důsledkem likvidace tropické biosféry. Viry se zjevují z ekologicky postižených míst Země. Země tak zvyšuje svou imunití reakci vůči lidem. reaguje na lidského parazita, škody, které člověk páchá, a přemnožení. možná biosféře se nelíbí představa 5 miliard lidí (1994), a extrémní rozmnožování v posledních 100 letech způsobilo nahromadění masa, které se chystá konzumovat biosféru, která se nemá jak bránit. Země se snaží zbavit infekce způsobené lidským parazitem.”

V současné době neexistuje na Ebolu a další tropické nemoci léčba a nedávno ohlášená ruská vakcína zatím nemusí vůbec nic znamenat, pokud je vůbec pravdivá.

Jak posílit imunitu

Nečekejte na média a televizi, že vám včas poví informace, které potřebujete. Pokud nemáte k dispozici robota za miliony, který vysílá UV-C záření 25 tisíckrát silnější než sluneční a zabije Ebolu během 2 minut, udělej pár opatření, které vám mohou zachránit život, pokud dojde k pandemii jakékoliv nebezpečné infekce, a nemusí to být Ebola. Nemocnice budou přetížené a ve světě, kde došlo k pandemiím, nemocnice posílají infikované lidi domů do karantény. A pokud k pandemii doufejme nedojde, posílíte si imunitu, která vás ochrání před infekcemi a dalšími nemocemi souvisejícími s nízkou imunitou jako je rakovina.

  • Pořiďte si filtr na získávání pitné vody, který používají expedice bez pitné vody. Je třeba udržovat pitný režim, pít vodu 1 litr denně a bylinné čaje.
  • Udělejte si zásoby trvanlivých potravin.
  • Omezte po dohodě s lékařem užívání chemických léků, které nejsou nezbytné. Léky snižují imunitu, protože připravují organismus o vitaminy a minerály.
  • Začněte užívat přípravky na imunitu. Ačkoliv úmrtnost na Ebolu je 70%, vždy v minulosti přežili epidemie jako mor a další infekce lidé se silnou imunitou:

– užívejte vitamin D3 (cholekalciferol)
– berte denně zinek, 25 mg
– máte-li kvalitní zdroj, pořiďte si koloidní stříbro
– užívejte omega-3, například EV omega-3,  2 kapsle s obědem příp. 1 kapsli večeří
– užívejte přípravek Moringa 2 kapsle se snídaní a 2 kapsle s večeří, a Liver Plus 1 kapsle 3xdenně

– jako přírodní antibiotikum působí Kalmegh (lze zvýšit na větší dávky v případě akutního onemocnění jako je viroza, angina apod.)
– imunitu posiluje Nutrijam
– pijte Tulsi čaj 3xdenně
– používejte koření rozmarýn, šalvěj, kurkumu a česnek denně do jídla
– denně jezte zeleninu lehce podušenou, rýži basmati, luštěniny, ořechy, semínka, ghí, olivový olej, sušené plody Amla
– výborný proti infekcím je oregáno esenciální olej, měsíček, lékořice (kořen)

David Frej, z použitím informací o knize z www.naturalnews.com

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.

Chronický zánět a nemoci

Zánět je typická fyziologická reakce na infekce a poranění, kdy imunita zabíjí mikrobi, obnovuje zdravou tkáň a nastoluje homeostázu. Akutní zánětlivá reakce je časově ohraničená a vede k uzdravení. Imunoregulační cytokiny jako IL-10 a TGF-beta zastavují zánětlivou kaskádu a aktivují regulační buňky.

Nové studie: Infekčnost očkovaných a zánět srdce a cév po očkování mladých lidí

Nové studie ukazují, že virová nálož očkovaných je stejná jako neočkovaných, jiné dvě studie ukazují na riziko infaktu a zánětu srdce po očkování mladých lidí.

Vitamin D významně snižuje úmrtnost a zánětlivou reakci u pacientů s COVID-19.

Nová studie ukazuje, že vitamin D hypoteticky snižuje riziko úmrtí na COVID-19 téměř k nule!! Podle autorů analýzy by se k dosažení žádoucí hladiny vitaminu D3 a užívání dostatečně vysokých ...

SARS-CoV-2 spike protein (COVID-19 i ve vakcínách) blokuje opravu poškozené DNA v buňkách

V nové studii, která ale neproběhla na živém organismu, ale in vitro, na buněčných kulturách, se ukazuje, že SARS-CoV-2 spike protein (základ vakcín proti COVID-19) výrazně blokuje obnovu poškozené DNA, nutnou pro získanou imunitu.