Spisovatel Richard Preston napsal v roce 1994 knihu nazvanou The Hot Zone. Jeho úvahy vycházejí z informací, které získal na základě desítek rozhvorů s lékaři, vědci a virology. Popisuje již v té době Ebolu a další nemoci jako AIDS…

Člověk jako parazit

V jedné části knihy píše: “Lidé jsou infekce a mikrob je imunitní reakcí Země. Infekce jako Ebola, AIDS a další jsou přirozeným důsledkem likvidace tropické biosféry. Viry se zjevují z ekologicky postižených míst Země. Země tak zvyšuje svou imunitní reakci vůči lidem. reaguje na lidského parazita, škody, které člověk páchá, a přemnožení. možná biosféře se nelíbí představa 5 miliard lidí (1994), a extrémní rozmnožování v posledních 100 letech způsobilo nahromadění masa, které se chystá konzumovat biosféru, která se nemá jak bránit. Země se snaží zbavit infekce způsobené lidským parazitem.”

Jak posílit imunitu

Nečekejte na média a televizi, že vám včas poví informace, které potřebujete. Udělejte pár opatření, které vám mohou zachránit život, pokud dojde k pandemii jakékoliv nebezpečné infekce. Nemocnice budou přetížené a ve světě, kde došlo k pandemiím, nemocnice posílají infikované lidi domů do karantény. A pokud k pandemii nedojde, posílíte si imunitu, která vás ochrání před infekcemi a dalšími nemocemi souvisejícími s nízkou imunitou jako je rakovina.

  • Pořiďte si filtr na získávání pitné vody, který používají expedice bez pitné vody. Je třeba udržovat pitný režim, pít vodu 1 litr denně a bylinné čaje.
  • Udělejte si zásoby trvanlivých potravin, např. sardinek.
  • Omezte po dohodě s lékařem užívání léků, které nejsou nezbytné. Léky snižují imunitu, protože připravují organismus o vitaminy a minerály.
  • Začněte užívat přípravky na imunitu. V minulosti přežili epidemie jako mor a další infekce lidé se silnou imunitou:

– užívejte vitamin D3 (cholekalciferol) + vitamin K2
– berte denně zinek, 25 mg
– máte-li kvalitní zdroj, pořiďte si koloidní stříbro
– užívejte omega-3, například EV omega-3,  2 kapsle s obědem příp. 1 kapsli večeří
– užívejte přípravek Moringa 2 kapsle se snídaní a 2 kapsle s večeří, a Liver Plus 1 kapsle 3xdenně

– jako přírodní antibiotikum působí Neem nebo Kalmegh (lze zvýšit na větší dávky v případě akutního onemocnění jako je viroza, angina apod.)
– imunitu posilují betaglukany
– pijte Tulsi čaj 3xdenně
– používejte koření rozmarýn, šalvěj, kurkumu a česnek denně do jídla
– denně jezte maso, vejce, ryby, ořechy, semínka, ghí, olivový olej,
– výborný proti infekcím je oregáno esenciální olej, měsíček, lékořice (kořen)

David Frej

Vyšší cholesterol je spojen s dlouhověkostí

V analýzách nižší cholesterol, nikoli vyšší, zvyšoval riziko předčasného úmrtí. Kornatění tepen a nemoci srdce bývají významnější u starších lidí a jejich riziko by mělo být tedy vyšší než u ...

Jíst více tuků a bílkovin, méně cukrů

Změny ve stravování na základě doporučení jíst méně tuku a více sacharidů způsobuje metabolické poruchy v populaci. Potravinářskému průmyslu přinesly velké zisky nezdravé sacharidy (těstoviny, ...

Jak zdravá jsou vaše střeva?

Nejen o svátcích, ale i během roku často sníme více cukru, pijeme více alkoholu, méně spíme a často i vynecháme cvičení. Tyto návyky ovlivňují střevní sliznici a podporují přerůstání nezdravých ...

Mražené potraviny v zimě podporují zdraví

V zimě hrozí konzumace přemrzlého ovoce. Mráz poškozuje mnoho druhů ovoce a zeleniny, kdy se ztrácí vitaminy, minerály, konzistence a chuť (např citrusy hořknou). Rychleji se kazí. Při pokojové ...
Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Toxický glyfosát má být podle EU bezpečný

Podle uniklého návrhu dokumentu Evropské komise spěchá EU s povolením glyfosátu (nejznámější je přípravek Roundup), aniž chce vyčkat na závěry analýz odborných studií.
Zrušme letní čas

Zrušme letní čas

Celkově trvá organismu na jaře až 5 dnů, než se vyrovná s letním časem. Časový posun se projevuje příznaky: únava, vyčerpání, pocit nevolnosti, ospalost přes den, buzení v noci, špatná paměť a koncentrace.
Ryby – problém s kvalitou

Ryby – problém s kvalitou

Ryby jsou kvalitní potravinou dodávající bílkoviny a zdravé tuky. Ryby jsou nízkokalorické, hlavními složkami je voda (50-80%) , plnohodnotné bílkoviny (12-20%) se všemi aminokyselinami a ...
Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Alkohol a jeho vliv na naše střeva.

Konec roku je obdobím, kdy rádi slavíme, jíme více, pijeme více a méně spíme. Jsem zastáncem pití mírného množství alkoholu, jak dokazují studie i dlouhověcí lidé. Oslavy a rodinná setkání ale často způsobují, že pijeme více alkoholu než obvykle a nadměrný příjem alkoholu může narušit rovnováhu v mikrobiomu.
Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

Nová analýza ve vědeckém časopise: Nežádoucí účinky mRNA vakcín a spike protein

V mRNA vakcínách (Moderna, Pfizer) se nachází mRNA kódující protein S, která je dopravována prostřednictvím lipidových nanočástic do lidských buněk, které produkují virový protein, nebo příbuzné ...

Veganská strava je extrém (až na jednu výjimku) a proč jíst živočišné potraviny

Běžná západní strava vč. typických jídel konzumovaných u nás patří mezi nejhorší věci, které můžete udělat svému tělu, o čemž svědčí nárůst metabolických onemocnění v této zemi včetně cukrovky, obezity, autoimunitních nemocí.

Vysoké riziko myokarditidy po COVID-19 očkování mRNA vakcínami u  mužů do 30 let

Otázka renomovaných odborníků ve studii publikované v lednu 2022 zněla: Jaké je riziko myokarditidy po mRNA vakcinaci proti COVID-19?

Cukr přidaný i ovocný – riziko pro zdraví

Spotřeba cukru v České republice je 38 kg na osobu a rok, v USA je to dvojnásobek, až 70 kg. Tam na trhu existuje přes 600 tis. výrobků, v 80% z nich se nachází cukr! Je prokázáno, že cukr vyvolává závislost až 8x vyšší než drogy jako kokain.