Mladá pšenice

Jedna ze zelených superpotravin...

Název

Lat. Triticum vulgarum

Popis

Používaná již ve starém Egyptě, např. král Nabuchodonozor se živil léta jen mladou pšenicí. Pšenice je bohatá na množství látek potřebných pro regeneraci organizmu.

Zdravotní účinky mladé pšenice

Minerály a vitaminy. Pšenice obsahuje vlákninu, chlorofyl, aminokyseliny a enzymy. Velmi bohatý zdroj vitaminů A, B, C, E, K. Z minerálů se v pšenici nacházejí zejména vápník, železo, draslík, kyselina listová, hořčík, zinek. Chlorofyl s alkalickými účinky zvyšuje hladinu hemoglobinu, a odpovídá příjmu tmavě zelené listové zeleniny.

Trávící obtíže. Blahodárně působí na trávicí trakt. Je vhodným doplňkem pro ty, kdo trpí záněty žaludku, žaludečními vředy, pálením žáhy, střevními obtížemi či poruchami stolice.

Imunita. Pšenice navozuje regeneraci, imunitu, vhodné u alergií, dýchacích obtíží a častých nachlazení.

Nemoci. Následující zdravotní obtíže Alergie, kožní nemoci, dýchací obtíže, kloubní nemoci, cukrovka, nemoci zažívacího traktu, krevní tlak a další nemoci srdce a cév, cukrovka, nemoci zraku, nemoci jater a ledvin, nemoci močového ústrojí, rakovina, stárnutí, únava.

Kde se mladá pšenice nachází

Připravili jsme pro vás zelený nápoj ze 4 složek Green Mixu, jednou nich je mladá pšenice, která pochází z ekologického zemědělství, a je ručně sbíraná.

Dávkování mladé pšenice

1-2 lžičky denně Green Mixu.

Souhrn účinků mladé pšenice

- regenerace organismu

- silná imunita

- trávící obtíže

Novinky
Střevům pomohou probiotika

Střevům pomohou probiotika z Nedělního Blesku 29.1.2017...

 
Moje zdraví
V březnovém číslo časopise Moje zdraví 3/2017 najdete dva články o stravě a jarním detoxu s odkazem na knihu Zdravé střevo.
 
únor a březen v Regeneraci

Dva články v únorové Regeneraci - Cholesterolová hysterie, jedno z témat knihy Tučné superpotraviny a oleje, str 12-14,  a na str.16-17 článek o Fekální transplantaci, terapii budoucnosti, které se věnuji v knize Zdravé střevo.

Střevní bakterie - naši spojenci, na str. 48 v pravidelném sloupku Regenerac březen 2017

 

 
Tučné superpotraviny a oleje
Právě vychází nová kniha o tom, proč máme jíst živočišné potraviny jako sádlo, maso a máslo, proč je kokosový a nerafinovaný palmový olej zdravý a také o cholesterolové lži...
 
Detoxikace v Nepálu s výletem do hor
V termínu od 9.9.2017 do 21.9.2017 se lze přihlásit na pobyt do Nepálu. Více informací najdete zde.
 
Dr.Frej na Facebooku
Novinky e-mailem
Informace o novinkách,
články o zdraví, recepty

Novinky, zdraví (archív)
Byliny a poradna (archív)Banner
Banner
Banner