Mladá pšenice

Jedna ze zelených superpotravin...

Název

Lat. Triticum vulgarum

Popis

Používaná již ve starém Egyptě, např. král Nabuchodonozor se živil léta jen mladou pšenicí. Pšenice je bohatá na množství látek potřebných pro regeneraci organizmu.

Zdravotní účinky mladé pšenice

Minerály a vitaminy. Pšenice obsahuje vlákninu, chlorofyl, aminokyseliny a enzymy. Velmi bohatý zdroj vitaminů A, B, C, E, K. Z minerálů se v pšenici nacházejí zejména vápník, železo, draslík, kyselina listová, hořčík, zinek. Chlorofyl s alkalickými účinky zvyšuje hladinu hemoglobinu, a odpovídá příjmu tmavě zelené listové zeleniny.

Trávící obtíže. Blahodárně působí na trávicí trakt. Je vhodným doplňkem pro ty, kdo trpí záněty žaludku, žaludečními vředy, pálením žáhy, střevními obtížemi či poruchami stolice.

Imunita. Pšenice navozuje regeneraci, imunitu, vhodné u alergií, dýchacích obtíží a častých nachlazení.

Nemoci. Následující zdravotní obtíže Alergie, kožní nemoci, dýchací obtíže, kloubní nemoci, cukrovka, nemoci zažívacího traktu, krevní tlak a další nemoci srdce a cév, cukrovka, nemoci zraku, nemoci jater a ledvin, nemoci močového ústrojí, rakovina, stárnutí, únava.

Kde se mladá pšenice nachází

Připravili jsme pro vás zelený nápoj ze 4 složek Green Mixu, jednou nich je mladá pšenice, která pochází z ekologického zemědělství, a je ručně sbíraná.

Dávkování mladé pšenice

1-2 lžičky denně Green Mixu.

Souhrn účinků mladé pšenice

- regenerace organismu

- silná imunita

- trávící obtíže

Novinky
Uvolněna 2 místa na letní detox pobyt

Na letní kompletní detoxikaci v termínu 20.7.-29.7.2018 se uvolnila dvě místa. Cena 6000 Kč, původní cena byla 10000 Kč (v ceně není obsažena cena za ubytování a stravu 6900 Kč).

Více na dr.frej.cz/letni-detox-pobyt

 
Detoxikační pobyty podzim 2018
Na podzim 2018 máme v nabídce dva delší detoxikační pobyty, a jeden nový, intenzivní pětidenní.  Více informací najdete zde...
 
Relaxační kurz s kundalini jógou

Týdenní relaxační kurz s kundalini jógou s Drahomírou a Davidem Frejovými v roce 2018.

 
Pobyt v Nepálu s cestou do Himálaje
V termínu 8.-22.březen 2019 se lze přihlásit na zájezd  do Nepálu. Více informací najdete zde.
 
Dr.Frej na Facebooku
Dr.Frej na Youtube