Mladá pšenice

Jedna ze zelených superpotravin...

Název

Lat. Triticum vulgarum

Popis

Používaná již ve starém Egyptě, např. král Nabuchodonozor se živil léta jen mladou pšenicí. Pšenice je bohatá na množství látek potřebných pro regeneraci organizmu.

Zdravotní účinky mladé pšenice

Minerály a vitaminy. Pšenice obsahuje vlákninu, chlorofyl, aminokyseliny a enzymy. Velmi bohatý zdroj vitaminů A, B, C, E, K. Z minerálů se v pšenici nacházejí zejména vápník, železo, draslík, kyselina listová, hořčík, zinek. Chlorofyl s alkalickými účinky zvyšuje hladinu hemoglobinu, a odpovídá příjmu tmavě zelené listové zeleniny.

Trávící obtíže. Blahodárně působí na trávicí trakt. Je vhodným doplňkem pro ty, kdo trpí záněty žaludku, žaludečními vředy, pálením žáhy, střevními obtížemi či poruchami stolice.

Imunita. Pšenice navozuje regeneraci, imunitu, vhodné u alergií, dýchacích obtíží a častých nachlazení.

Nemoci. Následující zdravotní obtíže Alergie, kožní nemoci, dýchací obtíže, kloubní nemoci, cukrovka, nemoci zažívacího traktu, krevní tlak a další nemoci srdce a cév, cukrovka, nemoci zraku, nemoci jater a ledvin, nemoci močového ústrojí, rakovina, stárnutí, únava.

Kde se mladá pšenice nachází

Připravili jsme pro vás zelený nápoj ze 4 složek Green Mixu, jednou nich je mladá pšenice, která pochází z ekologického zemědělství, a je ručně sbíraná.

Dávkování mladé pšenice

1-2 lžičky denně Green Mixu.

Souhrn účinků mladé pšenice

- regenerace organismu

- silná imunita

- trávící obtíže